Провокація людей Розенблата біля пам`ятника Героям Небесної сотні. ВІДЕО

Провокація людей Розенблата біля пам`ятника Героям Небесної сотні. ВІДЕО

Міська рада свідомо ігнорує річницю початку активної фази Майдану. Активісти вимагають пояснення антиукраїнської позиції Сухомлина.

Як розповів голова Всеукраїнської громадської організації «Блок патріотичних сил» Володимир Колодзінський, на сайті Житомирської міської ради була розміщена інформація щодо святкування російського свята «Масляниця» із залученням «Лісапєтного батальйону». Факт відзначення в такий спосіб річниці початку активної фази Майдану обурив багатьох жителів Житомира.

Голова ВГО «Блок патріотичних сил» зауважив: «Ми прийняли рішення провести акцію обурення з приводу відвертої зневаги героїчного минулого українського народу. Для цього наша організація виготовила кольорові плакати, на яких були відтворені події тих днів. Був виставлений прапор, який перебував у центрі того пекла і сам відчув жар коктейлю Молотова. Була розміщена невелика дерев`яна ікона Божої Матері, яка в той час знаходилася в будівлі профспілок, але лик матері, на диво, залишився неушкодженим. Багато людей підходили до нас зі словами подяки. І як підсумок акції, 18-го лютого ми планували провести віче біля пам’ятника Героям Небесної сотні. На віче прийшло близько 300 людей. Після вшанування, коли залишилося лише 6 активістів віче, що відпочивали на лавках, «тітушки» Розенблата, очолювані Пучичем, очевидно, підійшли після активного святкування російського свята «Масляница» і зненацька почали знищувати транспаранти, які фіксували факт ігнорування і зневаги річниці Майдану Сухомлиним. Активісти акції зупинили їх посеред їхньої роботи, викликали поліцію. І на запит поліцейського до Пучича, чому вони так вчинили, він відповів, що вбачав у діях активістів порушення громадського порядку, а насправді він дублював функції «міліції», якої вже немає.

Активіст Ігор Малі розповів: «У проведенні акції нам допомогла Житомирська ОДА, керівник обласного відділу культури Парфентьєва, яка з нами узгоджувала проведення вшанування пам`яті Небесної сотні 20-го лютого. Тетяна Парфентьєва зауважила, що в українських традиціях свята «Масляниці» не існувало. Це відголоски імперського минулого».

Як наголосив Ігор Малі, міська рада і відділ культури міськради повністю ігнорували заходи, присвячені вшануванню пам`яті Небесної сотні 18-го лютого.

«З цих подій випливає, що сухомлинське ставлення до героїчного минулого українського народу є сухим не тільки для голови міської ради, але й для депутатського корпусу міської ради. Цю позицію вони хотіли промочити через Масляницю, але підмочили в очах жителів Житомира. Ми все-таки сподіваємося, що вони все-таки підуть на контакт з активістами і пояснять свою позицію», – підсумував голова Всеукраїнської громадської організації «Блок патріотичних сил» Володимир Колодзінський.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Євроінтеграція оцінки впливу на довкілля: переваги та перспективи Євроінтеграція оцінки впливу на довкілля: переваги та перспективи
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up