Прикордонники святкують професійне свято

Прикордонники святкують професійне свято

Напередодні  Дня прикордонника України, який відзначатимуть 30 квітня, у Північному регіональному управлінні Державної прикордонної служби пройшли урочистості.

З нагоди професійного свята особовий склад привітали  перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, - повідомляє прес-служба обласної ради.

«Сьогодні я тут, щоб висловити вам слова щирої шани і подяки. Ваша служба в усі часи була справою благородних і мужніх людей. Рівень професіоналізму українських прикордонників є  надзвичайно високим! Кожен громадянин має високо цінувати героїчні, високопрофесійні дії військовослужбовців прикордонного відомства.  Вірю, що ви залишатиметесь взірцем професіоналізму, чесності і самовідданості у відстоюванні суверенітету нашої країни. Без перебільшення, сьогодні від Вас залежить мир в Україні і спокій у кожній українській домівці. Дякую щиро кожному з Вас! Від душі бажаю Вам та Вашим рідним міцного здоров’я та благополуччя, наснаги та успіхів. Слава Україні», - у вітальному слові наголосив Сергій Крамаренко.

Також, за зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і мужність, проявлені при охороні державного кордону України, та з нагоди Дня прикордонника перший заступник нагородив грамотами обласної ради:

Віктора Кравчука - полковника, начальника оперативного відділу штабу Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;

Сергія Бабкіна - підполковника, старшого офіцера відділу технічного забезпечення Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;

Тараса Зозулю - лейтенанта, начальника відділення інженерного облаштування державного кордону інженерно-технічного відділу Житомирського прикордонного загону;

Ігоря Фесика - молодшого лейтенанта, заступника коменданта з матеріально-технічного забезпечення комендатури забезпечення Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;

Костянтина Трохименка - старшого сержанта, молодшого інспектора прикордонної служби 1 категорії - водія першого відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Овруч» І категорії (тип В) Житомирського прикордонного загону.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Лікування в стаціонарі, які послуги покриває програма медичних гарантій на Житомирщині 17:00 Вступна кампанія–2026: вступники вже створили майже 246 тисяч електронних кабінетів, – МОН 16:41 #єВідновлення: Майже 1500 ухвалених рішень про надання компенсації на Житомирщині 16:20 Юнаки 2009 року народження повинні стати на військовий облік до 31 липня, – Міноборони Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:00 У середу холодний атмосферний фронт принесе в Україну більше дощів, - синоптик 15:38 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Захисником Дмитром Суховцем 15:20 У Житомирі працюють над інтегрованим відновленням центральної частини міста в межах проєкту JGURA 15:00 У Житомирі грабіжник, погрожуючи пістолетом, зірвав з жінки золотий ланцюжок 14:41 Найбільшу лікарню Житомирщини перевірить НСЗУ: що шукатимуть ревізори та чому це важливо для пацієнтів 14:21 На Житомирщині упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували дві пожежі сухої рослинності 14:00 Діти пільгових категорій можуть безоплатно оздоровитися та відпочити коштом держави. Інфографіка 12:38 На Житомирщині СБУ затримала керівника підрозділу РТЦК на хабарях за зняття військовозобов’язаних з розшуку та уникнення призову photo_camera 12:21 ДТП в Овручі: зіткнувся з металевою огорожею, постраждали двоє пасажирів 12:00 На Бердичівщині вшанували пам’ять українських і польських воїнів, полеглих у боротьбі з більшовицькими окупантами 11:42 У Житомирі впроваджують рекомендації Громадської асамблеї щодо транспортної інфраструктури 11:20 Податковий супровід ветеранів: ДПС долучилася до Superhumans Reunion 2026 11:00 МОН: Система пріоритетності для бакалаврату та магістратури 10:39 Повідомляла про фейкові мінування будівель: жительку Житомира засуджено до 5 років увʼязнення 10:17 7 липня у Житомирі очікується гроза: будьте обережні!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up