Поліцейські вибухотехніки провели навчання для нацгвардійців

Поліцейські вибухотехніки провели навчання для нацгвардійців

Фахівці розповіли бійцям про найбільш поширені у зоні АТО боєприпаси і небезпечну вибухівку, продемонстрували їх макети та роз’яснили алгоритм безпечного поводження з ними.

Про це йдеться в повідомлені відділу комунікації поліції Житомирської області.

Днями незвичне заняття для бійців військової частини 3047 Національної гвардії України, що дислокується у м. Житомирі, провели працівники підрозділу вибухотехнічної служби ГУНП в області.

 

 

Нацгвардійці за родом своєї служби серед іншого виконують завдання із припинення масових заворушень і беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході держави. Відтак обізнаність у питаннях боєприпасів і навички безпечного поводження з ними – необхідні умови якісного несення служби військовослужбовцями.

Тож, врахувавши певний досвід нацгвардійців, фахівці-вибухотехніки детально розповіли про технічні характеристики та вибухову потужність боєприпасів, що найчастіше використовуються під час воєнних дій у зоні АТО.

 

 

Окремо продемонстрували макети й інших вибухонебезпечних предметів, що також можуть нести загрозу безпеці громадян.

Разом з бійцями обговорили найважливіші заходи безпеки, яких слід дотримуватися при виявленні підозрілих або завідомо небезпечних предметів, у тому числі під час патрулювання вулиць населених пунктів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up