Подробиці пожежі на картонному комбінаті: горить 3 тис. м кв. ВІДЕО

Подробиці пожежі на картонному комбінаті: горить 3 тис. м кв. ВІДЕО

Як інформують рятувальники, до ліквідації пожежі залучено 11 одиниць техніки та 63 чоловіки особового складу.

Як стало відомо, інфрмація про пожежу на складі готової продукції картонного комбінату у м. Житомир надійшла до Служби порятунку «101» о 11: 20 18 вересня.

Площа пожежі орієнтовно складає 3 тис. кв.м.

 

Відео дня


Висока температура та швидке розповсюдження вогню через високе пожежне навантаження (горить папір, картон тощо) створюють складність в гасінні. Аби запобігти перекиданню вогню на інші цехи та на поруч розташовані підприємства, на гасінні пожежі працюють 11 одиниць техніки та 63 чоловіки особового складу.

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Natasja Johansen
    Нема вже пожежi. Жертв нема.
  • Galina Karelina
    А не те ли активисты помогли, что вечно чем-то недовольны. У активистов на примете еще одно предприятие, в Довжике. На месте начальства я была бы бдительной.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:40 Втрати росіян зросли на 1070 осіб 09:23 Оперативна інформація станом на 08.00 08.07.2025 щодо російського вторгнення 09:00 8 липня: все про цей день, яке свято, традиції і погода у Житомирі 17:56 Відкрито реєстрацію на програму молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» 2025! Від читача 09:17 Які пільги мають військові та учасники бойових дій з Житомирщини: повний гайд від юристів 17:30 Як захиститися від впливу високих температур та що робити, якщо стався тепловий удар 17:00 ДПС пропонує бізнесу долучитися до обговорення змін щодо удосконалення системи СМКОР 16:41 Між селами Буки і Дениші виявили несанкціоноване сміттєзвалище 16:20 Через два роки повернувся до рідного краю на щиті Захисник Андрій Мельник 16:18 На підприємстві в Березині незаконно виготовляли вибухові речовини: потужність вибуху склала понад чотири тонни в тротиловому еквіваленті photo_camera 16:00 За вихідні патрульні виявили 13 кермувальників з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння 15:42 Джури куреня Станишівського козацтва імені Олени Пчілки взяли участь у таборуванні для найкращих куренів 15:21 Замість виклику медиків – пограбував: у Житомирі поліцейські затримали підозрюваного в злочині 15:00 Пулинська селищна рада має сплатити майже 1,8 млн шкоди довкіллю через незаконну порубку на самозаліснених землях 14:41 Спека поступово спадатиме, можливі короткочасні дощі - погода у Житомирі 14:19 Трагічна нічна ДТП в Житомирі: загинула 16-річна дівчина 14:00 У Заремлянському лісництві на Житомирщині народилося 8 оленят європейських photo_camera 12:41 20 БПЛА і квадрокоптер відправились на фронт від громади Житомира 12:19 Укрзалізниця інформує про необхідність дотримання правил безпеки 12:00 Через спеку та посуху в області виникло 12 пожеж сміття й сухостою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up