Пішов із життя депутат Житомирської міської ради, головний лікар міської дитячої лікарні Володимир Башек.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила депутат міської ради Наталія Леонченко.
"Зупинилося серце Великої Людини...
Пішов з життя Володимир Башек...
Лікар. Почесний громадянин Житомира. Депутат багатьох скликань. Батько, дідусь, чоловік прекрасної родини. Друг і колега.
Вічна пам'ять...
Співчуття рідним і близьким..."
Володимир Йосипович Башек народився 12 жовтня 1947 року, головний лікар комунальної установи «Центральна дитяча міська лікарня», депутат міськради від Блоку Петра Порошенка.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер
Очень жаль
Замечательный был Человек!