Підтримайте проект № 78 "Мрія дитинства" під час голосування!

Підтримайте проект № 78 "Мрія дитинства" під час голосування!

На Мальованці може з`явитися новий громадський простір. Для цього потрібно підтримати своїм голосом проект № 78 "Мрія дитинства". 

Зробити це можна буде з 1 до 10 жовтня у Житомирській міській раді або за посиланням https://pb.zt-rada.gov.ua/projects/show/78.

Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережі фейсбук автор проекту Юлія Петренко, мікрорайон Мальованка має прекрасний простір для дозвілля. Але його потрібно правильно облаштувати. "Завдяки Вашому голосу у цьому мальовничому куточку може з'явитися простір для дітей та дорослих. Весь приватний сектор і дітки, які навчаються в навчальних закладах Мальованки зможуть проводити свій вільний час на новому дитячому ігровому майданчику, дорослі - на спортивному майданчику", - пише Юлія Петренко. 

Громадський простір планують створити у сквері на розі вулиць Троянівської та Радивилівської. Орієнтовна вартість проекту - 753 700 грн. 

Підтримайте проект № 78 з 1 по 10 жовтня 2017 року у Житомирській міській ради або на сайті https://pb.zt-rada.gov.ua/projects/show/78

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up