Паліям закон не писаний: на Любарщині палав сухостій

Паліям закон не писаний: на Любарщині палав сухостій

8 квітня о 15:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави поблизу с. Малий Браталів Любарського району. Про це сповістив очевидець, який проїжджав повз населений пункт та побачив густий дим.

Як інформує ГУ ДСНС України у Житомирській області, по прибуттю вогнебрців до місця виклику було встановлено, що на відкритій території горить сухостій. Через сильні пориви вітру вогонь швидко розповсюджувався і вже наближався до лісових насаджень, що знаходились за 50 м від осередку займання.    

Силами бійців ДСНС о 15:48 пожежу локалізовано, а о 16:10 ліквідовано. Рятувальники застосовували для гасіння не лише воду зі стволу, а й палки-хлопавки та моторизований оприскувач. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено суху траву на площі 2 га. Подальшого розповсюдження полум’я вогнеборці не допустили.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 5 чоловік особового складу на 1 пожежному авто. Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невідомою особою.   

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин. За спалювання сухої трави та листя законом передбачений штраф до 153 тис. грн. За підпал з тяжкими наслідками для природи може загрожувати 5 років в'язниці! Якщо ви помітили займання на відкритих територіях – сповістіть про це Службу порятунку за номером 101! 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Мін’юст: Що варто знати про визнання людини недієздатною 17:27 Щосуботи YOGA просто неба у Шодуарівському парку 17:01 Команда Ліцею №16 міста Житомира — у трійці найкращих юних легкоатлетичних команд України! 16:41 Встигніть долучитися до Естонсько-Українського бізнес-форуму Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:21 У Житомирі готують запуск AgriTech Innovation Lab на базі міської теплиці 16:00 Відновили будівництво Північного обходу Житомира 15:39 Унікальну 3D-модель старовинного храму створили на Житомирщині: цифрова копія допоможе у реставрації святині. ВІДЕО play_circle_filled 15:21 Мистецькі та спортивні заходи на Михайлівській у червні 14:40 Загинула дитина: слідчі завершили розслідування смертельної ДТП на Звягельщині за участю нетверезого водія 14:39 Судитимуть власника житомирської теплопостачальної компанії, який виправдовував збройну агресію рф проти України 14:20 Тріумф хору «Gloria» на XXIV Міжнародному конкурсі Стасіса Шимкуса 14:00 Житомирські веслувальниці – серед призерів чемпіонату України з марафону 12:41 Незаконна порубка на Житомирщині: збитки перевищили 2,5 млн грн photo_camera 12:20 Посилений епіднагляд за холерою в Україні: що варто знати 12:00 Ветерани зможуть отримати до 3 млн гривень на розвиток бізнесу у сфері шкільного харчування: стартував конкурс «ВАРТО: РЕЦЕПТ ТУРБОТИ» 11:40 У Малинській громаді тривають роботи з гуманітарного розмінування photo_camera 11:19 У Житомирі вручили грошові сертифікати спортсменам – переможцям та призерам міжнародних змагань та їхнім тренерам 11:00 За принципової позиції прокурорів за збут особливо небезпечної психотропної речовини жителя Бердичева засуджено до 6 років позбавлення волі 10:40 Житомир та французьке Бордо розпочинають співпрацю
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up