Нововведення у харчуванні школярів: йогурт і ряжанка, а у наступному році – сніданки з батьківською доплатою

Нововведення у харчуванні школярів: йогурт і ряжанка, а у наступному році – сніданки з батьківською доплатою

У школах Житомира у тестовому режимі почали вводити до меню учнів молодших класів йогурти і ряжанку. І це ще не всі заплановані зміни.

Наприкінці минулого року міська влада кардинально змінила харчування школярів, відійшовши від радянської системи, і запровадила нову, більш сучасну, зокрема у меню з`явилися бургери. Такі нововведення мали як прихильників, так і противників.

У цьому навчальному році тема сніданків знову сколихнула соцмережі. Батьки обурювалися «сосискою і половиною огірка», які пропонували їхнім чадам у ранковому меню.

Питання харчування учнів 1-4-х класів піднімалося на брифінгу міського голови 4 вересня. Сергій Сухомлин наголосив, що за 8 гривень, виділених з міськбюджету, сніданок приготувати не так і просто, враховуючи нинішні ціни.

«За цей час значно зросла ціна на продукти і фактично на 8 гривень зробити сніданок для дитини майже неможливо. Тому ми будемо змінювати цю форму, і також з наступного року будемо вводити співфінансування, як це в дитячих садочках робиться, для того, щоб харчування дітей в школах було якісним», – розповів міський голова.

Наразі у житомирських школах кілька разів на тиждень дітям даватимуть на сніданок замість бургерів йогурт і ряжанку в індивідуальних упаковках разом з печивом. А у наступному році міська влада вирішуватиме разом з батьками, як харчуватимуться школярі: за 8 гривень з міськбюджету, за рахунок батьківського співфінансування або ж взагалі відмовляться від сніданків.

Ольга Сідлецька

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up