Нічне жахіття залізничного вокзалу Новограда-Волинського

Нічне жахіття залізничного вокзалу Новограда-Волинського

Знаєте, що таке адаптивний карантин для Укрзалізниці? 

Це коли ти приїжджаєш останнім автобусом на залізничний вокзал, де повна антисанітарія, тобі хамлять, а замість бодай якихось місць, щоб присісти, якщо тобі очікувати 3 години поїзд, стійкий сморід безхатченків.

Така історія трапилася зі мною на вокзалі Новограда-Волинського. Поки Житомир, єдиний з обласних центрів, майже відрізаний від залізних сполучень, ти мусиш їхати в районні центри: Бердичів, Коростень або, як у моєму випадку, Новоград-Волинський. Діставшись міста і пройшовши напівтемними вулицями, десь о 23-00 я приїхав на вокзал.

Звичайно, чекати три години вночі довго не зможеш. І, пройшовши довкола, оглянувши незабутній радянський туалет типу «сортир» і місцевих нещасних безногих собак, я повернувся всередину будівлі.

Діалог з єдиною присутньою касиркою дав зрозуміти, що слід приймати реальність такою, як вона є. Або ж такою, як її на Новоград-Волинському вокзалі втілили: з нестерпним смородом і відсутністю найменших умов для перебування. Стільці із касового залу забрали повністю, перенісши у зал очікування, де спокійно досипав зміну охоронець вокзалу. Так, виявляється, на вокзалах є власна охорона, і вона має забезпечувати порядок і необхідну безпеку.

Гаряче спілкування касирки, яка, певно, навмисно включила голосний зв'язок, відірвало від солодких снів «блюстителя правопорядку», і він покинув свою робоче місце, тобто ложе, і завітав на розбірки у залу.

З претензіями, чому в залі немає тиші, юний охоронець навіть не вдягнув необхідну для перебування у залі захисну маску. Після зауваження на його адресу про її відсутність почав відгаркуватися: «Де маска? В аптеці маска!»

Далі в хід пішли погрози і нецензурна лайка. При цьому касирка спокійно сиділа за вікном і все це спостерігала. Після звернень у її сторону охоронець вирішив «поговорити» на вулиці.

Викликаю поліцію: за 10 хвилин приїжджають двоє патрульних. За цей час немов подувом вітру кудись зникають безхатченки, і десь у далині вагонів різко губиться відважний охоронець.

Правоохоронці традиційно намагаються зам’яти, на їх суб’єктивну думку, фактично вже відсутній конфлікт. За певний час вдається умовити запитати касирку про працівника – де, хто і як знайти. Не знає. Далі шукаємо підтвердження слів: камер відеоспостережень всередині та ззовні вокзалу немає. Поліціянти прямо говорять: так, ми знаємо, що вони мають бути, але їх немає, і нам все одно, є вони чи ні.

Доходимо до питання свідків: питаю, чому не опитуєте присутню на вокзалі жінку, яка в цей час була і все, що відбувається, бачила. Підходять, опитують, підтверджує події. Пропонують написати заяву і… вручають порожній аркуш: «Опишіть, як все було … і ми передамо у райвідділ – вони будуть далі розбиратися».

Історія все ж таки завершилася викликом слідчо-оперативної групи, встановленням особи охоронця і взяття у нього пояснень, але… Скільки ще потрібно часу, щоб кожен з нас, приїжджаючи в інше місто, більше не стикався з подібним.

Тарас Боросовський

Коментарі (30)
 • Alexander Olischuk

  Сам доебался ко всем а в итоге жалуется что его обидели. Автор полный мудак.
 • Андрей

  Статья называется бред обдолбленого журналиста, кому это интересно? Напиши спасибо что очки не побили и телефон не отобрали.
 • Олексій Сосюра

  Автор мудак кончнкончни
 • Наталия Семенчук

  В приміщенні залізничного вокзалу Новограда- Волинського просто не можливо знаходитись: по- перше осіб без постійного місця проживання там, дійсно,вистачає і сморід стоїть такий, що не можливо знаходитись( автор правий), при тому, що ці люди сплять, лежачи і на підлозі. А ще є такі яким щось ввижається і вони починають ходити і чиплятися до пасажирів, які чекають потягу- це дійсно правда.По- друге:працівникам ж/д вокзалу на все це не реагують( могли б давно навести лад). А хто захищає таке безчинство на станціїї, напевно, самі ніколи не їздили через Новоград.Дякую автору за озвучення данної актуальної проблеми.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up