Нагадуємо про перехід на літній час 2020: коли переводити годинники

Нагадуємо про перехід на літній час 2020: коли переводити годинники

Перехід на літній час в Україні відбудеться в неділю, з 28 на 29 березня. У цю ніч в 03.00 українці переведуть стрілки годинника на годину вперед. Тому вставати доведеться раніше.

Датою переходу на літній час щорічно є останню неділю березня і останню неділю жовтня при переході на зимовий час.

Переведення годинника здійснюється для того, щоб людина могла працювати довше і використовувати при цьому менше штучного освітлення.

На думку вчених, людський організм набагато легше переносить перехід на зимовий час, ніж на літній.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 Між столицею та Житомиром на магістралі М-06 завершили ремонт «картами» 11:00 «Заробили» понад 330 тис. грн на демонтажі ФАПу – секретарю сільради і директору приватної фірми повідомлено про підозру 10:40 Крошня з водою: завершено ремонтні роботи каналізаційного колектора photo_camera 10:18 На Сумщині героїчно загинув за Україну старший сержант Андрій Матвієць Від читача 11:25 Дезінформація 10:00 У лікарні №2 ім. В. П. Павлусенка завершено реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги photo_camera 09:40 Чергова повітряна атака ворога: противник застосував 339 ударних БпЛА 09:38 Під ранок Житомир пережив масштабну атаку ворожих дронів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:52 Недостовірне декларування на понад 46 млн грн: на Житомирщині правоохоронці повідомили про підозру депутату сільради 17:28 З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів: строки, обмеження та відповідальність 17:00 На Житомирщині продовжують горіти сухостій та чагарники 16:41 Спростовуємо міфи про щеплення проти ВПЛ-інфекції 16:20 Житомир готується до зими: понад 111 млн грн — на енергостійкість та інфраструктуру 16:00 33 млн грн виділено на поточний ремонт вулиць у 2026 році: де відбудуться роботи 15:39 В Андрушівці рятувальники витягнули двох бобрів, які застрягли в дамбі photo_camera 15:20 125 000 гривень "відкату" за підписання договору: Нацполіція повідомила подробиці викриття генерального директора обласної лікарні 15:00 У Житомирі створили Корольовський академічний ліцей 14:40 Житомирський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву запрошує на навчання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up