Начальник ГУ Нацполіції в Житомирській області живе на одну зарплатню

Начальник ГУ Нацполіції в Житомирській області живе на одну зарплатню

В’ячеслав Печененко оприлюднив е-декларацію за 2017 рік. Начальник Нацполіції області минулоріч став власником землі та придбав авто у кредит.

Керівник поліції області 22 лютого став власником 2 га землі в селі Чорнянка Каховського району Херсонської області, хоча за минулий рік начальник поліції області подавав лише одне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані – стосовно автомобіля. Власником Renault Megane 2017 р. В’ячеслав Печененко став 28 грудня минулого року. Автомобіль, як подано в документі, був придбаний за кредитні кошти. В день купівлі авто начальник ГУНП взяв кредит в ПАТ «Креді Агріколь Банк» у розмірі 290 тис. 785 грн. Хоча вартість авто – 616 тис. 390 грн.

У документі за 2016 р. йдеться про отримання пенсії в розмірі 15 тис. грн, проте в декларації за 2017 р. єдиний дохід В’ячеслава Печененка – це заробітна плата, що складає 382 тис. 220 грн загального доходу.

Як відомо, В’ячеслав Печененко має службове житло у Житомирі, яке належить МВС України, але в декларації цієї інформації немає.

Анастасія Ліберман

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up