На Житомирщині судитимуть підприємця, котрий заборгував 1,9 млн грн податків

На Житомирщині судитимуть підприємця, котрий заборгував 1,9 млн грн податків

Під час досудового розслідування, проведено санкціоновані обшуки та вилучено чорнову документацію, яка свідчить про реалізацію не облікованої тютюнової продукції.

Про це йдеться у повідомлені прес-служби Прокуратури Житомирської області.

Прокуратурою Житомирської області у вівторок, 23 січня 2018 року, затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно приватного підприємця м. Житомира, який, здійснюючи реалізацію не облікованих тютюнових виробів, ухилився від сплати податку на додану вартість та акцизного податку на суму 1,9 млн грн.

Злочин було розкрито завдяки спільним злагодженим діям прокуратури області та фіскальної служби та розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 212, ч. 1 та ч. 4 ст. 358 (умисне ухилення від сплати податків у великих розмірах, підроблення та використання завідомо підробленого документу) КК України.

Під час досудового розслідування прокуратурою області спільно із фіскальною службою області у місцях реалізації продукції та офісному приміщенні підприємця проведено санкціоновані обшуки та вилучено нефіскалізований касовий апарат, а також чорнову документацію, які свідчать про реалізацію не облікованої тютюнової продукції.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура області, досудове розслідування проводила Державна фіскальна служба в області.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 212, ч. 1 та ч. 4 ст. 358 КК України скеровано до Богунського районного суду м. Житомира для розгляду по суті.

  Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура Житомирської області.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up