На Житомирщині рятувальники витягнули зі світого замету рейсовий автобус

На Житомирщині рятувальники витягнули зі світого замету рейсовий автобус

Вчора, 17 січня, о 17:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Жерев Народицького району потрапив у сніговий замет рейсовий автобус. Зателефонував водій даного транспортного засобу.

 

Прибулі до місця виклику рятувальники з’ясували, що водій рейсового автобуса «Еталон», сполученням "Радча – Житомир", не впорався з керування та, з’їхавши на узбіччя, потрапив у сніговий замет. На той момент у салоні знаходилося 13 пасажирів. Ніхто з людей не постраждав.

Бійці ДСНС за допомогою пожежного автомобіля та тросу вилучили транспортний засіб із снігової «пастки» на проїжджу частину дороги і далі він зміг продовжити рух самостійно.

О 18:55 чергове відділення повернулося у розташування частини.

Як повідомляли "20 хвилин", житомирські рятувальники вивільнили з квартирного "полону" літнього хворого чоловіка.
 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:39 У Житомирі завершився третій курс «Академії підприємництва ветеранів» 12:20 У Коростені в ДТП травмувався 18-річний мотоцикліст 12:00 6 років 5 місяців позбавлення волі отримав водій, з вини якого загинув пасажир поблизу села Кам’янка 11:39 Кешбек на пальне — Уряд продовжив термін програми до 31 травня Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 11:20 Зміни травня - 2026: мобілізація по-новому, втрата субсидій та безкоштовні ліки 11:00 На Житомирщині судитимуть «лобіста», якого СБУ затримала на вимаганні грошей за сприяння в оформленні інвалідності 10:39 У желейних жувальних цукерках з Нідерландів виявили психоактивну речовину 10:24 Житомир отримав перші два трамваї з Хорватії photo_camera 10:00 До уваги водіїв: 1 травня на частині вулиць Шевченка і Довженка обмежать рух транспорту 09:39 Вночі росіяни атакували Україну 210-ма ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 травня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:55 У Житомирі презентували новий сервіс - податковий супровід ветеранського підприємництва 17:31 Маріупольським дітям Житомирської громади передали спортивне обладнання з Чехії 17:00 Юлія Свириденко: Уряд продовжив дію чинного тарифу для побутових споживачів до 31 жовтня 2026 року 16:38 Віталій Бунечко: Прикордонники — надійний щит України, який щодня боронить наші рубежі 16:20 «ЗАМАЛЮЙ»: у Житомирі стартував проєкт проти наркореклами та залучення підлітків до диверсій 16:00 На Житомирщині за добу виявлено два факти спалювання сухої рослинності photo_camera 15:40 Неподалік Пряжева потяг «Козятин-Коростень» під час руху травмував 21-річну дівчину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up