На Житомирщині продовжуються роботи над створенням проекту «Дім ветерана»

На Житомирщині продовжуються роботи над створенням проекту «Дім ветерана»

На базі Центру вертебрології продовжуються роботи над створенням проекту «Дім ветерана» – ремонтні роботи на завершальній стадії, невдовзі мають надійти меблі.

Про це розповіла сьогодні, 14 листопада, голова правління БФ «Інформаційно-координаційний центр» Оксана Гаврилюк під час прес-конференції, - інформує прес-служба ОДА.

«Наш Дім ветерана мав відкритися 14 жовтня, але нам не вистачило фінансування. Ми провели концерт у Верховній Раді України, де депутати пообіцяли віддати свою тижневу зарплатню на ремонт та облаштування приміщення. Але це зробили лише 7 депутатів. Завдяки допомозі влади, представників бізнесу та просто небайдужих – створення нашого проекту продовжується. Наразі ремонтні роботи вже на завершальній стадії, а невдовзі привезуть меблі», – сказала Оксана Гаврилюк.

Дім ветерана – це відкритий простір та комфортна зона для військовослужбовців, сімей загиблих, які тут відчуватимуть себе, як вдома, а не в закладі охорони здоров’я.

У прес-конференції також взяв участь заступник голови ОДА Роман Щебетов, який зазначив, що такий заклад стане прикладом для усіх областей України.

«Команда, яка займається втіленням цього проекту у життя, бачить зацікавленість обласної адміністрації та особисто голови ОДА Ігоря Гундича, який підтримує цей проект. Наразі ми надали приміщення, будівельні матеріали, невдовзі привезуть меблі. Підтримка наша буде й надалі. Впевнений, що такий Дім ветерана стане гарним прикладом для усієї України», – сказав Роман Щебетов.

Дім ветерана працюватиме за принципом «єдиного вікна» – разом із професійною медичною допомогою, процедурами з реабілітації, що надаватимуться в Центрі вертебрології, захисники зможуть отримувати тут допомогу з соціалізації та повернення до мирного життя, емоційно розвантажитися.

Дім стане і хабом для роботи ветеранських та волонтерських організацій.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up