Вчора, 1 листопада, в селі Білка Коростенського району грибники в лісі виявили артилерійський снаряд часів минулої війни.
Про це розповів головний спеціаліст Управління цивільного захисту населення Житомирської ОДА Микола Мінчук.
На ручну гранату натрапив під час копання траншеї на власному обійсті і мешканець села Іскоростень цього ж району.
Як повідомив Микола Мінчук, сьогодні групою піротехнічних робіт виявлені боєприпаси будуть знищені у встановленому порядку.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер