На Житомирщині  152 медичних працівники вакциновано від COVID-19, ще більше 900 осіб виявили бажання зробити щеплення

На Житомирщині  152 медичних працівники  вакциновано від COVID-19,  ще більше 900 осіб виявили бажання зробити щеплення

Про це йшлося сьогодні, 1 березня, на щотижневому підсумковому брифінгу Житомирської облдержадміністрації щодо ситуації з коронавірусом в області за участю голови ОДА Віталія Бунечка та начальника відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергія Березовського.

“Статистика захворювання за минулий тиждень на COVID-19 невтішна – коронавірусну інфекцію виявили у 2716 жителів Житомирщини, що статистично більше у порівнянні з минулим тижнем. Одужало менше 800 осіб та, на жаль, померло 36– зазначив Віталій Бунечко.

З огляду на стрімке збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус у Житомирській області голова ОДА наголосив на необхідності суворого дотримання всіх протиепідемічних заходів та умов карантину.

Віталій Бунечко також повідомив про те, що 152 медичних працівники вже вакциновано та на черзі ще більше 900 осіб, які виявили бажання вакцинуватися від COVID-19.

За наданою Департаментом охорони здоров’я ОДА інформацією, станом на 1 березня у лікарнях Житомирської області пацієнтами, хворими на COVID-19, зайнято 37,36% від загальної кількості ліжок.

Так, у лікарнях, які внесені до переліку закладів охорони здоров`я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2, – всього 2540 ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 844 зайнято хворими на COVID-19 та 165 – пацієнтами з підозрою на COVID-19;

Кількість ліжок у лікарнях резерву – всього 161 ліжко, визначене для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 та 0 – пацієнтами з підозрою на COVID-19.

Нагадаємо, через високий рівень захворюваності Житомирщину переводять до "червоної зони" карантину.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути перевірки на стан сп’яніння – жителя Бердичева засуджено 17:27 На території області проживає майже 73 тисячі внутрішньо переміщених осіб 17:00 Судитимуть двох медсестер, які які били та мордували неповнолітню у медичному закладі 16:41 До уваги громадян, чиї близькі та рідні зникли безвісти! Від читача 11:25 Дезінформація 16:20 Наземний роботизований комплекс – на передову для підсилення поліцейських Житомирщини 16:16 У Житомирі завершили будівництво магістрального каналізаційного колектора 16:00 Знущалася з бабусі: 23-річна житомирянка постане перед судом за домашнє насильство 15:40 Випускники, встигніть зареєструватися на НМТ-2026 15:23 На Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій Бунечко 15:01 У Житомирі в найближчі дні збережеться тепла погода з періодичними дощами 14:38 Тимчасова допомога «Дитина не одна»: хто і як може отримати 14:20 Патрульні нагадують про наслідки та відповідальність за вживання алкоголю після ДТП 14:00 До  Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм 12:41 Грант до 1 млн грн на створення культурних маршрутів і розвиток туризму 12:20 У бюджеті громади передбачено майже 5 млн грн на капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках 12:00 У Житомирі виділили кошти на ремонт і оновлення КП «Лікарня №1» 11:40 Гвинти, залізяччя, іграшки, ганчірки — що приховує житомирська каналізація photo_camera 11:22 Прокуратура та Держекоінспекція зафіксували неправомірну забудову на березі річки Тетерів у межах Житомира 11:00 На Житомирщині оновлено порядок видачі перепусток під час комендантської години
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up