На Водохреще у Житомирі пригощатимуть безкоштовним чаєм та запрацює музична вітальня

На Водохреще у Житомирі пригощатимуть безкоштовним чаєм та запрацює музична вітальня

Під час засідання виконавчого комітету 15 січня затвердили план заходів на Водохреще. Традиційно святкування відбудеться у Гідропарку 19 січня. Початок об 11:00. Завершують святкування о 16:00.

План заходу:

11:00 – працюватиме музична вітальня, радіо. Розповідатимуть цікаву інформацію про походження великого свята. Працюватиме також аудіогазета;

12:30 – здійснення чину великого освячення води та молебень;

13:00 – приймання благодатної купелі;

13:30 – концертна програма за участі Палацу культури та творчих колективів;

16:00 – завершення святкування Водохреща.

Крім того, у Гідропарку працюватиме фудкорт та польова кухня, де можна буде придбати перекус після купання. Продаж алкогольних напоїв – заборонений, можна буде купити лише глінтвейн. Також можна буде скуштувати трав’яний чай безкоштовно.

Лера Наумова

Коментарі (2)
  • Світлана

    Вибачаюсь за описку, я мала на увазі прописку.  Місто Житомир останнім часом потерпає від набігів ' іноземців" так вважає міська влада на чолі з паном Сухомлином.
  • Світлана

    Добрий вечір, хай міська влада Житомира вимагає у всіх прописку на водохрещі, а то комусь з інших міст дістанеться їхня золота крушка з чаєм, а для бюджету міського та списаних коштів на всі заходи та приходи це буде катастрофа. Так як в школах почали дітей ділить по рописці
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up