На виконання програми "Велике будівництво" на Житомирщині збудують 2 школи, 6 садочків та 8 стадіонів

На виконання програми "Велике будівництво" на Житомирщині збудують  2 школи, 6 садочків та 8 стадіонів

Програма «Велике будівництво» стартує у березні у всіх регіонах України, в тому числі і в нашій області.

Відповідно до програми по всій країні мають збудувати чи відновити 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів, 400 км доріг, - інформує пресслужба ОДА.

У селекторній нараді з прем'єр-міністром України, яка відбулася 21 січня, взяли участь голова ОДА Віталій Бунечко, його заступники Наталія Остапченко та Віктор Градівський, керівники профільних структур ОДА.

«З 1 березня країна повинна розпочати масштабне будівництво, Ми маємо за рік виконати величезний обсяг роботи і наприкінці  потрібномати 100 оновлених шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів, 4000 км доріг. Це конкретні, вимірювані показники», – зазначив на початку наради Олексій Гончарук.

На Житомирщині попередньо відібрали найбільш пріоритетні проєкти для реалізації в рамках цієї програми, а саме –  будівництво 2 шкіл, 6 садочків та 8 стадіонів.

«Залишилося трохи більше місяця, для того щоб розпочати процес «Великого будівництва». Ця програма дозволить якісно оновити соціальну інфраструктуру та здійснити поставлену ціль — побудувати 100 садочків, 100 шкіл та 100 стадіонів по всій країні», – відзначив Віталій Бунечко.

Також під час селекторної наради з регіонами розглянули питання безпеки дорожнього руху, розвитку опорних шкіл та закладів охорони здоров’я, підходи до формування планів виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету з урахуванням пріоритетності виконання капітального ремонту, із застосуванням маршрутного принципу.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Понад 280 тисяч родин вже отримали додаткові кошти на оплату електроенергії у рамках пакету урядової “зимової підтримки” 17:00 Домашнє насильство — це не приватна справа, а правопорушення, від якого страждають люди будь-якого віку, статі чи соціального статусу 16:38 50 бойових SECRET BOXів для ГУР: перша партія дронів, зібраних волонтерами та рестораторами, посилять розвідників на Покровському напрямку 16:30 У Житомирі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців Від читача 17:33 Фальшиві водійські посвідчення. 16:18 Депутати Житомирської міської ради звернулися до МОН з проханням відтермінувати зміну статусу закладів загальної середньої освіти 16:00 Мадяр шукає операторів кіно у жанрі «джага-джага»: великий набір до СБС набирає обертів 15:20 Віталій Бунечко зустрівся з представниками Естонського центру міжнародного розвитку ESTDEV 15:00 Житомирський театр ляльок відкриває Новорічний сезон-2026: мультимедійні прем’єри, інтерактивні шоу та свято, що приходить просто до вас! 14:40 Зеленський готовий зустрітись з Трампом 27 листопада, щоб завершити угоду, — глава ОП 14:34 За шахрайство і хабарництво судитимуть депутата селищної ради 14:21 592 житомирянина мають борги за комунальні послуги 14:00 У Житомирі відбудеться безплатний семінар про фінансові інструменти та Європейський зелений курс 12:41 Під погрозами намагалась заволодіти золотими виробами знайомої на понад 145 тис. грн – житомирянку засуджено до 8 років позбавлення волі 12:21 Прокуратура через суд повернула державні гідроспоруди а річці Літка біля Лугин 12:00 Поліція розшукує безвісно зниклого 34-річного житомирянина 11:38 У Романові через дитячі пустощі з вогнем ледь не згоріла хата photo_camera 11:20 У Житомирі на вимогу Екоінспекції усунули порушення: навколо заасфальтованого дуба облаштовано пристовбурну лунку 11:09 Impact.Zhytomyr 2.0: підсумки менторської програми та нові напрями міжнародної співпраці 11:00 Прокуратура подала клопотання про взяття під варту підозрюваного в умисному вбивстві 42-річної жінки та нанесенні легкого тілесного ушкодження її матері
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up