На території онкодиспансеру керівники області з лісниками висадили 25 сосен

На території онкодиспансеру керівники області з лісниками висадили 25 сосен

Територію біля Житомирського обласного онкодиспансеру, де зараз триває реконструкція, засадили молодими соснами.

Висаджували дерева сьогодні, 15 листопада, голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, депутати, лісівники та медики, - інформує прес-служба ОДА.

«Сьогодні ми робимо дійсно хорошу справу. Це і благоустрій території, і свіже повітря. Коли завершиться реконструкція онкодиспансеру, дерева вже укріпляться, підростуть і створюватимуть затишок», – зазначив Ігор Гундич.

Всі разом посадили на території онкодиспансеру 25 молодих сосен.

Наразі триває реконструкція онкодиспансеру. Більшу частину фасаду центрального корпусу вже утеплили, до кінця року планують звести двоповерхову добудову, а вже з нового року розпочати внутрішні роботи.

Нагадаємо, на реконструкцію виділили 7,5 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку та 7,5 млн грн з обласного бюджету.

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up