На порядку денному сесії обласної ради: бюджет і звіти очільників облради та облдержадміністрації

На порядку денному сесії обласної ради: бюджет і звіти очільників облради та облдержадміністрації

Чергова п’ятнадцята сесія обласної ради сьомого скликання відбудеться 7 березня.

Відповідне розпорядження 23 січня підписав голова обласної ради Володимир Ширма, йдеться у повідомлені на сайті Житомирської обласної ради.

На розгляд сесії вносяться питання затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2017 рік, внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, питання комунальної власності та різне.

Окрім цього, на засіданні сесії голова обласної ради Володимир Ширма прозвітує перед депутатами та громадами за проведену у 2017 році роботу.

Звітуватиме на сесії обласної ради й голова облдержадміністрації Ігор Гундич, зокрема про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2017 рік.

На засідання сесії запрошують народних депутатів України, голову, заступників голови, директорів департаментів, начальників управлінь, відділів облдержадміністрації, голів районних рад, міських голів, керівників об’єднаних територіальних громад, голів райдержадміністрацій, керівників обласних об’єднань, організацій та установ, представників засобів масової інформації.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up