Молоді батьки задоволені якістю пакунків малюка

Молоді батьки задоволені якістю пакунків малюка

Пакунки малюка від вересня цього року видають батькам новонароджених жителів області.

Загалом до Житомирщини від Міністерства соціальної політики вже надійшли 2920 таких пакунків з речами першої необхідності для немовлят, - відзначає прес-служба ОДА.

Ще 434 пакунки малюка область отримала 13 листопада. Загалом від Міністерства соціальної політики вже надійшли 2920 пакунків маляти для новонароджених Житомирщини. За повідомленням Головного управління статистики в Житомирській області, у вересні на Житомирщині народилося 860 дітей, а у жовтні - 975 дітей.

Усі пакунки малюка, що надходять до області, розподіляються між районами та направляються до 19 пологових відділень Житомирщини. Там при виписці з дитиною батьки отримують ці комплекти речей для немовля. 

Нагадаємо, що кожен новонароджений в області з 1 вересня 2018 року повинен отримати пакунок малюка, який видається батькам в якості разової безкоштовної натуральної соціальної допомоги. У пакунку 25 речей необхідних при народженні дитини, а також інформаційні буклети для батьків по догляду за немовлям.

Молоді батьки з Житомира Олександр та Крістіна Обідовські відмічають, що пакунок малюка їм сподобався і ці речі будуть використовувати у догляді за своїм новонародженим сином.

«Якщо у якійсь родині є певні фінансові труднощі, то такий пакунок малюка – просто знахідка і реальна допомога батькам», - говорить Олександр.

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Діалог з громадою: засади ефективного та відкритого Житомира Діалог з громадою: засади ефективного та відкритого Житомира
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up