Міська рада виділила 150 тис. грн на капремонт мешканцям, які перекривали вулицю Бердичівську

Міська рада виділила 150 тис. грн на капремонт мешканцям, які перекривали вулицю Бердичівську

На позачерговій сесії міської ради депутати прийняли рішення виділити гроші на капітальний ремонт освітлення в будинках, мешканцям яких було відключено світло.  

У вівторок, 21 серпня, депутати міської ради зібралися на позачерговій сесії, аби вирішити ряд нагальних питань. Зокрема, було ухвалено рішення щодо виділення коштів на капітальний ремонт будинків за адресами: вул. Шевченка, 41, 43 та вул. Івана Гонти, 2.

«Капітальний ремонт будинків та їх конструктивних елементів, а саме: капремонт та заміна електроосвітлення, силових проводок, приладів обліку, розподільчих щитів в житлових будинках, в т.ч. виготовлення ПКД та технічної документації»,  - йдеться у тексті рішення.

Втім, не усім таке рішення було до вподоби. Члени комісії з гуманіарних питань запропонували доповнити зміст рішення наступним текстом: «за умови створення ОСББ». Однак дана пропозиція не була підтримана більшістю депутатів.

Нагадаємо, увечері 31 липня вулицю Велику Бердичівську в районі Центральної міської лікарні №1 перекрили жителі трьох будинків, яких відключили від електроенергії. Будинки по вулиці Шевченка, 41, 43 та Івана Гонти, 2 залишились без світла через борги ВЖРЕПу перед РЕМом. Вже наступного дня після мітингу мешканців, у будинках яких відключили світло, на черговому засіданні виконкому отримали догану чиновники, які не запобігли відключенню.


Алла Герман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up