Спецтема: карантин

Мешканці району Паперової фабрики обурюються продовженням всупереч карантинним заходам робіт на Житомирському картонному комбінаті

Мешканці району Паперової фабрики обурюються продовженням всупереч карантинним заходам робіт на Житомирському картонному комбінаті

Коментарі, які розміщуються в Інтернеті, досить різкі:

«Їм, напевно, можна возити стільки людей... Вони ж особливі... А про те, що поруч живуть тисячі людей, навряд чи напевно хтось подумав...»

Користувач Фейсбуку під ім’ям Ігор Майський, який першим оприлюднив 24 березня це відео, пише:

«Це боротьба бджіл проти меду або як? Ви як ніхто повинні допомогти припинити це джерело зараження! Або це все фейк? Я не лізу в ваші справи - будуйте, створюйте, керуйте, крадіть, але не прирікайте людей на вірну смерть!»

Його опоненти також прокоментували ситуацію:

«Підприємство не може зупинити роботу, так як і більшість інших по всій Україні. На сьогодні наше підприємство є одним із найбільших виробників пакувальних матеріалів на українському ринку серед паперової промисловості. В Україні 80% транспортування товарів першої необхідності (продуктів, ліків та ін.) відбувається за допомогою гофро- й литої тари, яка виготовляється на нашому підприємстві. Наші клієнти – це найбільші виробники харчової продукції, які є національними виробниками та представлені у всіх регіонах України. Зупинка роботи нашого підприємства – це відсутність пакувальної тари на стратегічно важливих підприємствах по всій Україні, несвоєчасність або відсутність постачання тари для цих підприємств, призведе до збою відвантажень готової продукції на регіональні та національні мережі, що спричинить серйозні наслідки і паніку всередині країни». 

Важко сказати, хто тут правий, але ми на відео бачимо дійсно велике скупчення людей, які приїжджають на роботу кількома автобусами.

Руслан Мороз

 

Коментарі (1)
  • Робінзон Тур

    Замовляйте продукти з доставкою.
    Всі продуктові Viber групи Житомира тут https://wep.wf/ugyhll
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
keyboard_arrow_up