Мешканці Крошні обурені роботою приватного ВЖРЕП № 4 та його керівника - місцевого депутата Тичини

Мешканці Крошні обурені роботою приватного ВЖРЕП № 4 та його керівника - місцевого депутата Тичини

Йдеться про ВРЖЕП № 4, який в свій час став приватним під керівництвом депутата міської ради Володимира Андрійовича Тичини.

Ось що пише на своїй сторінці у Фейсбук засновник групи "ПЕКЕЛЬНИЙ ЖИТОМИР" Андрій Поліщук.

"До нас неодноразово звертались жителі мікрорайону Крошня, які проживають на території, за яку відповідає цей ЖЕК. Скарги були всілякі, а саме: незадовільне прибирання прибудинкової території, під'їздів, несвоєчасний вивіз сміття, неналежне обслуговування трубопровідних мереж у підвалах.
І ми вчора вирішили виїхати на місце подій та зробити опитування жителів ,що було й зроблено - людей було опитано багато, але виставляємо декілька яскравих прикладів без матюків...Бо більшість людей не могло говорити без емоцій та матюків. Їх ця влада просто дістала, і влада для них починається з так званого нижчого ешелону - з ЖЕКу та його начальника.
Тичина Володимир Андрійович також є депутатом міської ради. От тому ще й виникає питання: а чи його депутатство не дає йому привілеїв на недбале виконання свої обов'язків? Дивлячись на територію, за яку ЖЕК відповідає, і відгуки людей, можна однозначно відповісти що Тичина не на своєму місці і не має виконувати ці обов'язки"

Детальніше у сюжеті.

Коментарі (2)
  • Гладышко Алина

    Ніколи порядку не має
    Ні сміття вивезти, ні прибрати в під’їзді, ні тротуар почистити!
  • Vasyl Kobyletskiy

    Ну і що цим мешканцям Крошні заважає створити ОСББ?
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up