Мешканець Баку намагався потрапити у зону відчуження, а потрапив до рук прикордонників
Екстремала затримали прикордонники Житомирського загону спільно з працівниками поліції.
Державна прикордонна служба України у взаємодії з представниками Національної поліції продовжує системні заходи щодо недопущення незаконного потрапляння осіб в зону відчуження. ![]()
Так, учора на Київщині прикордонниками Житомирського загону спільно з працівниками поліції затримано екстремального туриста - громадянина Азербайджану, які намагався незаконно потрапити в зону відчуження.
Наразі представниками національної поліції за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнала радіоактивного забруднення на тридцяти дев’яти річного мешканця Баку складені процесуальні документи.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.