Марина Поплавська - почесний громадянин міста Житомира. ВІДЕО

Марина Поплавська - почесний громадянин міста Житомира. ВІДЕО

Депутати Житомирської міської ради більшістю голосів прийняли довгоочікуване і абсолютно справедливе рішення про присвоєння трагічно загиблій Маріанні Францівні Поплавській звання «Почесний громадянин міста Житомира».

Це рішення одноголосно підтримали всі присутні в сесійній залі 25 депутатів.

Також депутати міської ради прийняли рішення направити Звернення до Президента України Петра Порошенка з проханням присвоїти Маріанні Францівні Поплавській звання «Заслужена артистка України» - посмертно.
Перед винесенням цього рішення на голосування кілька слів про Марину Поплавську сказали її соратники, колеги та близькі друзі.
Художній керівник команди КВК «Девчонки из Житомира» Юрій Кіпоренко:

- Сьогодні Міжнародний день КВК, і ми завжди в цей день збиралися і святкували разом з Мариною. Я хочу подякувати міській раді за допомогу - десятки тисяч людей прийшли попрощатися з Мариною. Київська фірма, яка організовувала церемонію прощання, говорила, що таку кількість людей вони пам'ятають тільки на прощанні з Валерієм Лобановським - тренер київського «Динамо». Це демонструє, що вона дійсно була обличчям і душею Житомира. У нас є багато людей, які готові профінансувати і зробити якусь інсталяцію або щось інше в місті в пам'ять про Марину Поплавську.
Також улюбленого вчителя згадали колишні колеги - вчителі Житомирської загальноосвітньої школи № 33. Колега Марини та депутат міськради Шевчук Валерій Леонтійович:
- Маріанна Францівна - унікальний вчитель. Це дуже рідкісний випадок - коли школярі не прогулюють уроків. До неї на урок діти йшли з радістю. Мої онуки шарпали мене постійно: "Дідусь, коли ми сфотографуємося з Маріанною Францівною?" Я їм відповідав - встигнемо ... Не встигли ...
Мер Житомира Сергій Сухомлин і присутні депутати, родичі, колеги і близькі друзі обговорили можливість встановлення пам'ятника загиблій Актрисі.
Сергій Сухомлин зазначив:
- Маріанна Поплавська була дуже живою людиною і місце, де буде встановлено монумент на її честь, теж має бути живим, багатолюдним.
За підсумками було прийнято рішення узгодити місце майбутньої установки пам'ятного знака з Департаментом архітектури і вже на основі їх пропозицій остаточно вирішити, де буде встановлено пам'ятник Маріанні Францівні і яким він буде.
Нагадаємо, 20 жовтня Маріанна Поплавська трагічно загинула в ДТП. Церемонія прощання з Акторкою в Житомирі зібрала рекордну кількість людей. Маріанну Поплавську проводжали в останню путь оплесками. 24 жовтня колеги і друзі актриси з «Дизель шоу» випустили зворушливе відео в пам'ять про загиблу під назвою «Я Вас найбільше люблю».

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (1)
  • Igor Pavlenko

    Нахіба?
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up