Контролювати питання попередження забруднення річок Хомора та Случ буде Держекоінспекція Поліського округу – рішення комісії ТЕБ та НС

Контролювати питання попередження забруднення річок Хомора та Случ буде Держекоінспекція Поліського округу – рішення комісії ТЕБ та НС

У зв'язку з ліквідацією Державної екологічної інспекції у Житомирській області виконувати завдання, які визначені у спільному протоколі засідання ТЕБ та НС Житомирської та Хмельницької областей, буде Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Відповідне рішення прийняли 13 лютого під час засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, - інформує прес-служба ОДА.

Крім цього, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації постійно здійснює моніторинг ситуації із річкамим, про що розповіла начальник управління Оксана Ревенко.

«У листопаді 2018 року екологічний стан річок тимчасово поліпшився. На сьогоднішній день ми не отримували нову інформацію з якої б могли точно проаналізувати ситуацію. Проте, наше управління екології постійно здійснює контроль та моніторинг даного питання», – сказала Оксана Ревенко.

Також під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС розглянули питання про проведенні заходи щодо попередження надзвичайних подій та проведення роз'яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, про стан виконання комплексного плану заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту 2017-2018і затверджено відповідний план на 2019-2020 роки.

Нагадаємо, 11 лютого поточного року в черговий раз до Державної екологічної інспекції надійшло повідомлення на тел. Гарячої лінії від громадськості смт. Першотравенськ Баранівського району. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up