Історія на колесах: житомиряни просять зберегти трамваї старої моделі

Історія на колесах: житомиряни просять зберегти трамваї старої моделі

Містяни проти списання трамваїв моделі «Tatra T4SU», які виконком дозволив порізати на металобрухт.

Відповідну петицію оприлюднили 24 липня на сайті електронних документів.

«Виконком дозволив списати основні фонди КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради – 24 тролейбуси та 5 трамваїв.Таке рішення одноголосно ухвалили на черговому засіданні міськвиконкому 18 липня: «за» проголосували всі 17 присутніх членів виконавчого комітету”, – пише автор петиції В’ячеслав Шевчук.

У тексті петиції автор наголошує, що потрібно зберегти унікальну та рідкісну модель трамваїв «Tatra T4SU», адже їх в Україні майже не залишилось.

«А чому ж наша міськрада не ставить питання про збереження однієї з рідкісних моделей трамваїв _ «Tatra T4SU»? В Україні на сьогодні в користуванні таких вагонів залишилося дуже мало, так як їх постійно списують і ріжуть на метал. Чому не залишити із цих п’яти трамваїв два і зробити їх капітальний ремонт?» – йдеться в тексті петиції.

Таке рішення прибере потребу в закупівлі нових трамваїв і збереже модель трамвая, яка історично підкорила вулиці нашого міста, – переконані житомиряни. Вихід з ситуації містяни бачать наступним:

«Я пропоную залишити трамваї Tatra T4SU №18 та Tatra T4SU №14 і повністю, як і робили з тролейбусами, переварити кузов, замінити листи металу на обшивці (як порада: обшивку робити з нержавійки) і зберегти цю модель».

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами у міській раді.

Аліна Бойко

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up