Ірландська компанія побудує сонячну електростанцію в Лугинському районі

Ірландська компанія побудує сонячну електростанцію в Лугинському районі

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич зустрівся з представниками «Altostrata Energy LLC» щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва фотоелектричної станції в Лугинському районі.

Зустріч відбулася 13 листопада за участю генерального директора «Altostrata Energy LLC» Торстена Меркеля, директора з розвитку проектів «Altostrata Energy LLC» Андрія Бараночніка та директора ТОВ «Солар Тайм» Анни Романенко.

Ірландська компанія планує залучити близько 60 млн євро для будівництва фотоелектричної станції потужністю 62 МВт на території Лугинського району.

«Ми розглядали багато областей для реалізації такого проекту. Не дивлячись на те, що Житомирщина – це північ, що тут сонця на відсотків 40 менше, ніж на півдні, зупинилися тут, тому що нам сподобалося працювати з вами. У вересні 2019-го плануємо запустити вже перший парк сонячних станцій», – розповів Торстен Меркель.

Інвестори звернулися до керівника області з проханням переглянути і знизити орендну ставку на земельну ділянку на період будівництва.

«Ми готові вам сприяти і можемо знизити орендну ставку до 1%, але така оренда буде до 31 грудня 2019 року, коли ви плануєте вводити будівництво в експлуатацію. Якщо у вас амбітні плани і ви фінансово готові це потягнути, з нашою підтримкою за рік це реально реалізувати», – зазначив Ігор Гундич.

Після вирішення усіх земельних питань з компанією буде підписаний договір про оренду землі.

«Я тільки за те, щоб інвестор заходив в область. Чим мені подобається цей бізнес? Податок на прибуток ви в будь-якому випадку будете платити, тому що свою продукцію ви "наліво" не продасте, у цьому бізнесі все офіційно і чітко», – додав керівник області.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:20 У селі Кам’янка піротехніки ДСНС знищили артснаряд часів Другої світової війни 16:00 У Житомирі напередодні Всесвітнього дня авіації та космонавтики вшанували пам’ять Сергія Корольова photo_camera 16:00 Релокований бізнес як драйвер регіонального розвитку: у Житомирі обговорили механізми підтримки підприємств. ВІДЕО 15:41 Уряд запускає програму «Точка опори» для збереження команд і швидкого відновлення підприємств Від читача 16:16 Перевипуск SIM-карт 14:40 31-річного житомирянина затримали за незаконне переправлення людей через кордон 14:21 Цьогорічна великодня програма – це справжній «Великодень мрій» для найменших гостей! photo_camera 14:00 До Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона 12:39 Житомиряни стали переможцями чемпіонату України з таїландського боксу Муей-Тай 12:23 Прокуратура продовжує вживати заходи з метою забезпечення безперешкодного доступу громадян до водних об’єктів photo_camera 12:00 Великдень в Україні буде холодним, потеплішає з понеділка 11:41 Ліквідовано кілька стихійних сміттєзвалищ на території Березівської та Новогуйвинської громад 11:20 Віталій Бунечко: Завершили роботу на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України 11:00 У Житомирі презентували книгу «Часи Задзеркалля. Вибір Бориса Лятошинського» 10:40 У Житомирі вночі горів приватний будинок: вогнеборці врятували чоловіка photo_camera 10:21 У Житомирі попрощалися із Захисником Ігорем Якимовим 10:00 Через десять місяців Герой на щиті повернувся до Житомира — в останню путь провели Віталія Бурмістренка 09:40 Росія атакувала небо України 126-ма ударними БпЛА 09:00 10 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:52 В Україну повернули тисячу тіл загиблих
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up