Горіли оселі на Коростишівщині: один чоловік загинув, жінка травмувалася

Горіли оселі на Коростишівщині: один чоловік загинув, жінка травмувалася

24 січня о 21:25 на пункт зв’язку 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку в с. Слобідка Коростишівського району.

Як повідомляє У ДСНС України у Житомирській області, зі слів селян, у хаті разом із господинею проживала її літня матір. Тому жінка перш за все вивела її з будинку до сусідів та повернулась за документами та цінними речами. На «101» вже зателефонували сусіди. Виявилося, що під час пожежі власниця отримала опіки обох кистей, селяни викликали швидку допомогу, яка госпіталізували її до центральної районної лікарні.

На момент прибуття фахівців ДСНС до місця виклику увесь дах дерев’яної оселі (площа якої 100 кв.м) вже був охоплений вогнем, який встиг пошириться всередину на житлові приміщення. Окрім цього, горіли дрова, що були складені впритул до стіни будинку.

На допомогу керівник гасіння додатково залучив ще один автомобіль для підвозу води. О 22:15 вогнеборці локалізували пожежу. Ще тривалий час вони проливали та розбирали зруйновані конструкції будинку. О 01:25 пожежа ліквідована. Вогнем знищено будинок та 5 куб.м дров.

Попередня причина займання – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Також цієї доби у с. Щегліївка, під час загоряння у приватному будинку, на підлозі в кімнаті сусіди виявили тіло 68-річного власника. Там горів 1 кв.м підлоги, який селяни загасили самотужки.

Усі обставини обох надзвичайних подій, а також остаточні причини виникнення займань наразі встановлюються.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:38 У Житомирі - дощі і грози, температура до +33 16:21 Віталій Бунечко провів зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Тііною Інтельманн 16:00 У Житомирі завтра прощатимуться з загиблими внаслідок російського удару поліцейськими 15:38 На Житомирщині тривають роботи із захисту об’єктів енергетичної інфраструктури Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 15:20 Не енергетика: у Держагентстві відновлення назвали мету обстрілів РФ найближчим часом - Сергій Сухомлин. ВІДЕО play_circle_filled 15:00 Лікарів Житомирського обласного онкодиспансеру викрили у фіктивному оформлені інвалідності для ухилення від мобілізації photo_camera 14:38 До Всесвітнього дня захисту від москитів: маленькі комахи – великі ризики для здоров’я 14:20 У Житомирі укриття є лише на папері? Люди під час тривоги не знають, куди ховатися. ВІДЕО play_circle_filled 14:16 У Житомирі двоє людей постраждали внаслідок чергової російської атаки photo_camera 14:00 У Молетаї романівчани не лише відпочивають, але й вчаться 12:41 Росія атакує українські АЗС: чи загрожує нам дефіцит пального? 12:20 У Житомирі скасували запланований на 21 серпня фестиваль «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 11:45 Третьою загиблою внаслідок російського удару стала поліцейська Світлана Савченко 11:41 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 11:19 Житомир другий день поспіль перебуває під атакою ворога 11:00 Житомир згадує нашого видатного земляка Володимира Шинкарука photo_camera 10:40 ЛітМузей: У зв’язку з трагічними подіями, внаслідок якого є загиблі та поранені, відкриття експозиції, присвяченої Валерію Шевчуку, переноситься 10:20 «Чотири доби без зв’язку, а 12-річна донька залишилася сама»: на Житомирщині мобілізували батька, який понад 11 років виховує дитину 10:00 Житомир попрощався з Захисником Віталієм Пишненком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up