«Газовий запас» на Житомирщині: вигідно чи ні?

«Газовий запас» на Житомирщині: вигідно чи ні?

Нещодавно жителі Житомирщини мали нагоду скористатися програмою від "Нафтогазу" "Газовий запас".

Це програма, яка дозволяє закупити ресурс газу на опалювальний сезон за літніми цінами. Як повідомляли в «Нафтогаз України», мова йде про вартість на рівні 4 996,28 грн, крім того, ПДВ 20% – 999,25 грн, всього з ПДВ — 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Максимальний обсяг закупівлі газу по програмі «Газовий запас» на одне домогосподарство не може перевищувати 25 тис куб. м.

 «До 25 вересня можна було придбати газ за літньою ціною, і цією можливістю скористалося в Житомирській області 2400 осіб. Ця програма стосувалася в першу чергу фізичних осіб, побутових споживачів», - каже фахівець з зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Житомиргаз», Катерина Чумак.

Проте чи дійсно така програма є вигідною для жителів області – питання спірне. За словами житомирян, довіри до «Житомиргазу» немає:

«Враховуючи те, як працює «Житомиргаз», то чесно кажучи, я б не ризикувала долучатися до такої програми, бо немає гарантії, що вартість виплат буде правильною, а не по такій ціні, як зараз» - ділиться Ірина.

Зазначається, що якщо ціна на газ взимку буде нижче, ніж сплачена за акцію у вересні, доведеться сплатити новий обсяг газу за новою, нехай і більш низькою, ціною, а за вже придбаний, кошти не повернуть – просто цей обсяг буде, поки ціни знову підвищяться. Якщо ж ціна так і залишиться нижче, перерахунок буде можливий тільки після 1 квітня.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up