Дві нові служби для допомоги постраждалим від домашнього насильства створять на Житомирщині

Дві нові служби для допомоги постраждалим від домашнього насильства створять на Житомирщині

Уже незабаром в області розпочнеться створення ще двох нових служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за дискримінацією статі.

Про це говорили 19 вересня під час засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству, - повідомляє пресслужба ОДА.

«За даними першого півріччя ми маємо 4660 заяв про домашнє насильство. Звісно, що така цифра змушує нас активізувати роботу як із протидії, так і з допомоги тим, хто постраждав. Наразі ми разом із фінансистами будемо розпочинати роботу зі створення двох нових установ», – розповідає директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій Прокопець.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №824 від 21 серпня цього року затверджено типові положення про денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, та спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування цих осіб.

Нові служби посилять роботу Спеціалізованого притулку для постраждалих від домашнього насильства та мобільних бригад.

Також під час засідання координаційної ради було заслухано питання реалізації державної сімейної політики та вжиті заходи із протидії торгівлі людьми.

Засідання проходило в пресцентрі облдержадміністрації та облради.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up