До уваги водіїв: з 8 жовтня на житомирських дорогах з`являться патрульні з радарами TruCam

До уваги водіїв: з 8 жовтня на житомирських дорогах з`являться патрульні з радарами TruCam

Перший тиждень порушників швидкісного режиму на дорогах лише попереджуватимуть.

Зовсім скоро для контролю швидкісного режиму на дорогах області використовуватимуть радари TruCam.

«Радари мають функцію фото і відеозйомки, міряють швидкість, і, як наслідок, ці дані будуть доказом під час розгляду адміністративної справи на місці патрульним поліцейським за перевищення водіями швидкості руху», – розповів речник управління патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк.

Спочатку водіїв не штрафуватимуть, а лише попереджуватимуть в усній формі.

«З 8 жовтня водіїв будуть зупиняти і попереджати, а штрафувати поки не будуть. Після першого тижня вже розпочнуться штрафи», – проінформував Ігор Іванюк.

Штрафуватимуть порушників швидкісного режиму згідно статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення. «Перевищення швидкості більше ніж на 20 км/год – 255 грн, а перевищення більш ніж на 50 км/год – 510 грн», – повідомив речник патрульної поліції Житомирської області.

За словами Ігоря Іванюка, наразі житомирські патрульні мають в наявності 2 радари TruCam і вчаться з ними працювати. В подальшому планується збільшення кількості радарів.

У прес-службі Міністерства внутрішніх справ України повідомляють, що у місцях, де застосовуватимуть TruCam, встановлять відповідні дорожні знаки, а перелік таких місць буде у відкритому доступі.

Довідково

TruСam – пристрій, що має лазерне наведення, дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 м, працює до 15 годин без підзарядки, має карту пам'яті на 16 тис. відеороликів або 40 тис. фото. Робить до трьох фотокадрів за секунду. Має два режими – автоматичний і ручний. Крім того, пристрій обладнаний GPS-датчиком.

Ольга Сідлецька

2
2
1
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up