Для будівництва ЦНАПу в центрі Житомира не вистачає дозволу Міністерства культури України

Міська влада очікує на офіційні висновки Міністерства культури щодо проекту будівництва ЦНАПу на майдані Перемоги.

Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Для будівництва ЦНАПу в центрі Житомира не вистачає дозволу Міністерства культури України

Влада міста планує побудувати ЦНАП на місці автостоянки, яка зараз працює без дозвільних документів.

«Раніше Міністерство культури надавало нам дозвіл на використання цієї земельної ділянки під будівництво ЦНАПу. Остаточних висновків ми поки не отримали. Зараз ми чекаємо на офіційну позицію від Мінкульту», - повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Мер також повідомив, що центр міста для майбутнього ЦНАПу обиралося для максимальної зручності та доступності.

«Це центр міста. Тут проходять головні транспортні потоки: трамвая та тролейбусів. Людям буде зручно добиратися до цієї адміністративної установи. Також паралельно ми будемо використовувати приміщення районних рад»,- наголосив Сергій Сухомлин.

Довідково:

У Центрі надання адміністративних послуг Житомира та його територіальних підрозділах житомиряни можуть отримати  консультацію та послуги щодо питань, які належать до компетенції міської ради та органів державної влади.

З листом заступника Міністра культури України Т.Мазур від 06.06.2017 №95 про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на майдані Перемоги, 10 у м. Житомир для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування можна ознайомитися на сайті Житомирської міськради.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up