Данський фонд профінансує придбання нового насосного обладнання для Житомирського водоканалу

Данський фонд профінансує придбання нового насосного обладнання для Житомирського водоканалу

Данський фонд Пола Ду Йенсена виділив кошти для придбання, монтажу та введення в експлуатацію нового насосного обладнання, за допомогою якого ми зможемо перекрити дефіцит води у нашому водосховищі в періоди маловоддя.
 

Про це повідомляється на офіційному сайті КП "Житомирводоканал".

Цьогоріч наше місто вже зіштовхнулося з серйозною проблемою маловоддя. Через те, що минулого року була малодощова осінь, безсніжна зима та через відсутність весняних паводків, рівень води наших водосховищ критично знизився.
Єдиним джерелом водопостачання нашого міста є водосховище Відсічне. Іншого альтернативного джерела водопостачання наше місто не має, так як підземні води збагачені родоном, марганцем та залізом.
Наразі ми перекачуємо воду в зворотній бік: з нижнього б’єфа у водосховище, щоб його поповнити. Однак потужностей насосного обладнання нам не вистачає. Тому постало питання закупівлі нового, більш потужного, насосного агрегата.

Наші інженери підібрали нові характеристики, за якими ми маємо закупити нові насоси.
Кошти, виділені данським фондом Пола Ду Йенсена, допоможуть нам в придбанні цього насосу, його монтажу та вводу в експлуатацію.
Якщо в майбутньому ми зіштовхнемось ще з періодами маловоддя, то, за рахунок цього проєкту, ми перекриємо дефіцит води в нашому водосховищі. Реалізація цього проєкту нам потрібна у випадку малосніжної зими.
Для суспільства — це фактор, який має забезпечити як мешканців, так і критичну інфраструктуру та підприємства водою. Не забуваймо, що від водопостачання залежить і пожежна безпека, і опалювальний сезон, і будь-яка інша галузь нашого міста. Для суспільства — це вирішення проблеми №1.
Термін реалізації проєкту залежить від постачання обладнання, яке буде виготовлятись безпосередньо під замовлення. Орієнтовно, реалізація цього проєкту займе 14 тижнів.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:34 Пухнастики шукають господарів: оголошення у Житомирі станом на 22 серпня 2026 року 11:14 «Я хотіла говорити зі своїми»: чому підтримка для жінок з родин військовослужбовців має бути доступною у громадах - історія пані Любові із Житомирщини 11:14 З 11-ї години на деяких дорогах Житомирщини введено тепловий режим 10:06 Середня вартість квадратного метра житла у новобудовах Житомирщини у липні – 945 дол. Попит знизився на 22 % Від читача 03:16 16 годин, 14 історичних земель, понад 200 учасників: 23 серпня Житомир стане частиною марафону «Від Ранньої Зорі» 09:48 117 рятувальників та 32 одиниці техніки - у Житомирі завершили роботи з ліквідації наслідків ворожої атаки 09:00 22 серпня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 16:49 #ниткаНезалежності: Флешмоб «Нитка Незалежності» — вишиваймо нашу Незалежність разом! Встигніть долучитися 16:18 На території природного заповідника Древлянський гасять низову лісову пожежу photo_camera 16:00 На Звягельщині поліцейські нагадують громадянам про декларування зброї 15:38 У Житомирі після важких поранень помер Захисник Сергій Янушевський 15:20 Лише через рік і сім місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Максим Радецький 15:00 Житомир провів в останню путь загиблих від російського удару офіцерів поліції photo_camera 14:42 У Житомирі вийшла нова збірка поезій Василя Головецького «Обіймаю життя!» 14:21 Молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі есе та соціальних відеороликів «Я тебе чую: будуємо майбутнє разом»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up