Чи готові житомиряни до посиленого карантину у разі його введення. ОПИТУВАННЯ

Чи готові житомиряни до посиленого карантину у разі його введення. ОПИТУВАННЯ

Коронавірусна хвороба, на жаль, продовжує вирувати на території України. Житомир на сьогодні знаходиться в «жовтій зоні». Життя в області вирує, проте з обережністю: масковий режим, контроль кількості людей в громадському транспорті, тощо. 

Нещодавно почали ширитися чутки про те, що після місцевих виборів області повернуться до посилених карантинних обмежень, як це було навесні. 

Звісно, поки що ця інформація не підтверджена, проте журналісти редакції «20 хвилин» вирішили дізнатися у житомирян, чи готові вони, у разі, якщо карантинні обмеження посилять знову, і ось що ми дізналися…

«Я сподіваюсь, що такого не станеться. Дуже важко було весною на карантині, і не тому, що вдома сиділи, а тому, що не було роботи, не було за що жити. Зараз тільки почали знову нормально жити, не готові до посилення обмежень, точно ні…», - розповідає Анна, 32 роки.

«Комусь, напевно, треба, щоб ми всі сиділи вдома… Як на мене, нас просто змушують вірити в те, чого насправді немає. Або ж перебільшують реальний стан речей щодо цієї хвороби. Сподіваюсь, вони в здоровому глузді там ці рішення приймають», - зазначив Микола, 21 рік.

«Зараз же знову всі хворіють. Звісно, краще посилити ці обмеження, досвід Італії нам добре знайомий…Краще не гуляти по місту, там, де купа людей, а сидіти вдома, коли по світу пандемія», - наголошує Тетяна, 26 років.

«А сенс вводити ці обмеження? Ніхто вже не сидітиме вдома, бо все виявилося не так страшно, як описували. Статистика… Я не вірю в цю статистику», - коментує Денис, 40 років.

«Це школи теж не будуть працювати? Тоді хочу обмеження. Щоб вдома сидіти. Навчався вдома, да, це ж краще, ніж в школі. Гуляти заборонять? То ми гуляємо на вулиці, там же можна», - ділиться Кирило, 12 років.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up