Чи дощ, чи гроза, а літо стартує із дитячого свята

Чи дощ, чи гроза, а літо стартує із дитячого свята

Дітям у нас завжди приділяється особлива увага. 

«Усе найкраще – дітям!» – не просто гасло, яким зазвичай прикрашали свою роботу чиновники від влади чи політики. Для дітей ми готові віддавати найкраще і жертвувати багато чим. Але щороку, коли надходить пора старту календарного літа, ми відзначаємо свято захисту дітей. Як правило, дітям влаштовується святково-розважальне дійство, де на них очікують веселощі, подарунки та приємні сюрпризи.

 У Романові цьогорічне свято влаштували 30 травня, у неділю, яка безпосередньо передувала приходу літа. Ініціатори свята – активісти громадської організації «Спільно.team» – підготували для дітвори селища Романова калейдоскопічно різноманітну святково-розважальну програму. Звісно ж, організатори свята розраховували, що у неділю на майдані посеред селища зможе зібратися ледь не вся романівська дітвора, а тому сценарій свята передбачав не лише виступи артистів-аніматорів, але й конкурс малюнків на асфальті, мильно-бульбашкове шоу та низку інших цікавинок для дітей.

На жаль, негода внесла свої корективи, і дитяче свято його організатори змушені були перенести до приміщення. У залі Будинку дитячої творчості селища Романова вмістилися усі охочі з дітьми, які прибули на свято. І хоча на вулиці вже другий день не вщухав дощ, у залі панувала винятково святкова атмосфера. За винятком конкурсу малюнків на асфальті усі інші заходи та конкурси, виступи артистів-аніматорів у програмі свята були успішно й гарно проведені. Чудову атмосферу свята створили невгамовні і веселі артисти, а конкурси та розваги на будь-який смак були завершені під супровід дитячої дискотеки. І хоча на вулиці поки що не так спекотно, як це буває посеред літа, діти охоче поласували морозивом, яке вручалося під час святкової програми кожному її учаснику. 

Як би не дощило і скільки б тепло не запізнювалося – літо все одно настане. А святковий настрій з приводу дитячого свята у Романові вже створили. І зробили це гарно, продумано і головне – з любов‘ю до дітей! 

Наталія Моргун

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 «Справедливість вже близько»: у Житомирі зробили крок до повернення Човнової станції громаді. ВІДЕО play_circle_filled 12:32 На Звягельщині нетверезий водій спричинив ДТП: загинула дитина, ще одну дитину і жінку госпіталізовано 12:20 29 квітня у Житомирі відбудеться VІ Всеукраїнський Хореографічний Конгрес 12:00 До дня  обізнаності про стрес. Стрес під контролем:ознаки та практичні поради Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 11:38 Побив перехожого та поламав дерева: 27-річному житомирянину повідомили про підозру 11:20 Освіта майбутнього: Житомирщина уклала п’ятирічне партнерство з проєктом DECIDE. ВІДЕО 11:00 Мозаїчне панно з колишнього кінотеатру «Космос» буде збережено та відтворено на новій будівлі 10:37 Казка оживає: яскравий травень у Житомирському академічному обласному театрі ляльок 10:22 На Житомирщині засуджено фахівця з публічних закупівель за службову недбалість, що завдала збитків понад 1,1 млн грн 10:00 Мікрорайон Захисників України — тимчасово без води! 09:40 Оперативна інформація станом на 8:00 16.04.2026 щодо російського вторгнення 09:20 Київ, Одеса, Дніпро: внаслідок ракетної атаки є загиблі і постраждалі 09:00 16 квітня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:55 На магістралях Житомирщини відновлено 170 тисяч кв м вибоїн photo_camera 17:00 Студенти Житомирської політехніки висадили новий ліс на території Коростишівського надлісництва 16:37 У провідну неділю у Житомирі курсуватиме автобусний спецпідвіз «Майдан Перемоги — Міське кладовище» 16:19 Український гідрометцентр спростовує заяви деяких ЗМІ про аномально спекотне літо 16:00 До уваги водіїв! У провідну неділю в Житомирі в районі міського кладовища "Дружба"буде змінено організацію дорожнього руху! 15:41 Житомирських митців запрошують до участі в державній програмі  «Тисячовесна» з бюджетом 4 млрд грн
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up