«Банк добра» – реальна допомога житомирянам, які її потребують

«Банк добра» – реальна допомога житомирянам, які її потребують

Сьогодні відбулася зустріч між журналістами Житомирщини та організаторами соціального проекту «Банк добра», під час якої розповіли, як працює  проект та яку саме допомогу вони надають малозабезпеченим верствам населення.

 

 Співорганізатор проекту «Банк Добра» та голова благодійною організації «Український фонд благодійництва» Леся Мозгова розповіла: «Мене радує одне, що запустивши цей соціальний проект ми не отримали  навалу людей. Люди йдуть поступово, цікавляться, чи це правда. Я дуже вдячна Житомирській міській раді за те, що підтримали цей соціальний проект. Це дійсно дуже потужна машина, яка зафорсувала сьогодні в нас на Житомирщині»

Леся Мозгова поділилася, як здійснються видача допомоги: «Усім бажаючим, що хочуть отримати допомогу, потрібно надати паспорт, ідентифікаційний код та довідку про малозабезпеченість родини або посвідчення багатодітної родини.  Речі дуже хороші, чисті та цілі. Вони видаються раз на три місяці - у зимовий, весняний, літній та осінній період. Сьогодні ми також будемо видавати засоби гігієни для жінок».

«Банк Добра» відсилає допомогу і в зону АТО. Про це повідомила прапорщик Любов Шара: «Ми допомагаємо не лише простими речами побуту та гігієни. На даний час ми організовуємо кімнату, в якій знаходяться тренажери. Також ми надсилаємо в зону АТО  масажне крісло, аби наші солдати трішки відпочивали.  Звичайно уся зібрана допомога буде надсилатися тільки через три тижні».

Також «Банк Добра» надає не лише допомогу, пов’язану з предметами побуту, одягом та взуттям, він також організовує юридичні консультації та психологічну допомогу.

Жанна Беркута

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up