Житомирянам показали, як виглядатиме новий корпус гімназії №3

Житомирянам показали, як виглядатиме новий корпус гімназії №3

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин опублікував на своїй сторінці у Фейсбук світлини внутрішнього дизайну нового корпусу гімназії №3.

За словами міського голови, сучасні діти розвиваються, випереджаючи час, тому й умови, в яких вони здобувають освіту, мають бути відповідними. «Школи теж мають відповідати вимогам сьогодення, щоб діти пишалися навчальним закладом та із задоволенням здобували знання. Це проект внутрішнього дизайну нового корпусу гімназії №3. Деякі дрібні деталі можуть змінюватися, але в цілому бачення таке. Чекаю ваших зауважень», – йдеться у дописі мера.

Охочих прокоментувати проект нового корпусу гімназії №3 та висловити свої зауваження виявилося чимало. Ось деякі з коментарів.

«Занадто великі фігури для WC, я б додала краще формули, таблиці множення, англійські вирази – для підсвідомого запам'ятовування шкільної інфо, використовуючи простір, в тому числі сходи, а також – надихаючі і мотивуючі вирази відомих для розуміння, для чого дітям навчання», – пише Наталя Боровська.

«Дуже гарно виглядає, головне, аби до 1 вересня встигли все зробити, та щоб у туалетах були кабінки», – вважає Марина Кузьменко.

А от на думку Даниїла Косенка, написи по вертикалі (класна кімната, обідня зала) – дуже неадекватне рішення.

«Забагато чорного кольору в коридорах. Забагато "дизайнерського декору" – усі ці тваринки, буквочки, всьо такоє. Форми та кольору для школи достатньо, не треба своєю фантазією підміняти фантазію дитини», - написав Даниїл Косенко.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, щоб здати об'єкт в експлуатацію до 1 вересня 2018 року, підрядник працює навіть по суботах.

Алла Герман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up