З 1 вересня заробітна плата педагогів дошкільної, позашкільної та профосвіти зросте на 10% - оприлюднено постанову Уряду

З 1 вересня заробітна плата педагогів дошкільної, позашкільної та профосвіти зросте на 10% - оприлюднено постанову Уряду

На офіційному сайті Уряду оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року №695 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. №22».

Нею Кабінет Міністрів України підвищив з 1 вересня 2019 року на 10% посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок місцевих бюджетів і яким не підвищили посадові оклади у 2018 році. Йдеться про педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та інших педагогічних працівників, окрім тих, заробітна плата яких фінансується з освітньої субвенції.

«Асоціація міст України звертає увагу на те, що жодних компенсаторних механізмів місцевим бюджетам із державного бюджету на виконання цієї постанови не передбачено. Пункт другий акта є прямим порушенням статті 142 Конституції України, відповідно до якої «витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою». Зважаючи на це, АМУ прогнозує значне розбалансування місцевих бюджетів уже в 4 кварталі 2019 року».

Аналітичний центр АМУ

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:41 Вакцинація проти вірусного гепатиту В: Кому і коли треба щепитись 11:19 На Звягельщині зіткнулися дві попутні автівки: травми отримав пасажир photo_camera 11:00 В Андрушівській громаді відбувся фестиваль «Рушники мого краю» photo_camera 10:39 «Зшито»: у Житомирі створюють простір для творчості, навчання та роботи Від читача 07:29 Вигівський: Безпека людей має бути пріоритетом через удари РФ по ТЦ та гіпермаркетах 10:21 У Коростенському районі триває ліквідація лісової пожежі на території природного заповідника «Древлянський» photo_camera 10:00 На Житомирщині відкрили безкоштовний освітній хаб: новий Гончаренко центр запрацював у Звягелі 09:40 До 15 років ув’язнення засуджено 66-річного чоловіка за розбещення трьох хлопчиків 09:21 25 серпня: рік по тому 09:00 25 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 16:54 Прохолодні ночі і теплі дні: погода у Житомирі 16:00 У День Незалежності України житомирянину, лейтенанту Національної гвардії України Івану Кондратюку, вручили три військові нагороди 15:25 На автодорозі Київ – Ковель – Ягодин в ДТП травмувався мотоцикліст 14:37 Тариф на світло: що зміниться після 31 жовтня 14:22 У Звягелі внаслідок ДТП травми отримала водійка електроскутера 14:00 У Житомирі представили поштовий випуск — «Ми чекаємо», присвячений полоненим і зниклим безвісти photo_camera 12:51 У Житомирі відзначили 35-ту річницю Незалежності України photo_camera 12:09 Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 16 пожеж на відкритих територіях: під час самостійного гасіння травмувалася жінка photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up