Спецтема: карантин

У Житомирському музучилищі проходитиме Всеукраїнська нарада та науково-практична конференція українських філологів

У Житомирському музучилищі проходитиме Всеукраїнська нарада та науково-практична конференція українських філологів

27 лютого на базі Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради відбудеться Всеукраїнська нарада голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології та провідних фахівців галузі «Формування базових компетентностей у закладах вищої освіти», в межах якої буде проведена науково-практична конференція.

Тематика наради та конференції охоплює усі актуальні питання викладання української мови, включаючи суміжні проблеми вивчення української літератури, у закладах вищої та фахової передвищої освіти, зокрема в епоху цифрових технологій.

Під час заходу будуть обговорені актуальні питання теорії та практики викладання філологічних дисциплін, результати сучасних наукових досліджень і розробок у сфері вищої та фахової передвищої освіти.

У науково-практичній конференції візьмуть участь провідні науковці, здобувачі наукового ступеня, викладачі закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти із 18 областей України.

Буде проведено 2 майстер-класи, спрямовані на підвищення рівня інформаційно-цифрової та психологічної компетентності учасників заходу:

– «Використання Додатків Google для налагодження взаємодії учасників освітніх проектів» за авторською програмою Антоніни Букач, сертифікованого тренера Google for Education, тьютора дистанційного курсу «Додатки Google в освітній діяльності»;

– «Стратегії ефективної комунікації в організації» за авторською програмоюОлени Журавської, психолога, психотерапевта, засновниці освітнього тренінгового центру «Психологія Життя».

Початок заходіво 10:00

Місце проведення: Житомирське музичне училище ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради (м. Житомир, вул. Пушкінська, 28).   

Захід проходитиме за сприяння та підтримки департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

Організатори:

  • Міністерство освіти і науки України
  • ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
  • Всеукраїнська спілка голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів та провідних фахівців галузі
  • Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації
  • Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області
  • Житомирське музичне училище ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради.
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:34 У Житомирі - 2 нових випадки COVID-19 18:23 Дезінфікуємо, інформуємо та застерігаємо – робота щодо недопущення розповсюдження COVID-19 триває 18:00 КНП «Романівська лікарня» підписала договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення 17:55 Вогнеборці гасять загоряння на торфополях Олевщини Від читача 21:45 На Житомирщині рейдери захопили землю сільських пайовиків 17:30 В Овручі монтер Інтернету під час роботи обікрав клієнтку 17:00 У масках та в режимі онлайн – нововведення місцевих рад Житомирщини 16:40 В умовах карантину соціальні працівники працюють у посиленому режимі 16:20 Зловмисники на карантині працюють онлайн: стережіться інтернет-шахраїв 16:19 У Житомирі прокуратура вимагає звільнити самовільно зайняту земельну ділянку площею один гектар вартістю 36 млн грн 16:00 Комунальне підприємство «Аптека «Міжлікарняна» - стратегічне підприємство в умовах пандемії. ВІДЕО 15:41 Внаслідок безконтрольного випалювання сухої трави горять будівлі 15:33 Депутат Житомирської облради Ігор Ходак закупив та надав лікарям Романівської лікарні 120 захисних комплектів 15:20 У Бердичеві встановлюють коло контактних осіб медсестри, що захворіла на коронавірус 15:00 Увага: зміни в законодавстві щодо підтримки працівників сфери малого та середнього бізнесу 14:50 Брифінг Володимира Федоренка щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області 14:39 З 8 квітня перевезення громадським транспортом Житомира - виключно за наявності спецперепустки та засобів індивідуального захисту 14:19 У Малині нічна ДТП з нетверезим водієм забрала життя пасажира автомобіля 14:00 Великі лісові пожежі на Житомирщині частково локалізовані 12:38 Незважаючи на карантин, продовжуються роботи з ремонту дороги по вул. Великій Бердичівській
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up