У Житомирі в ЗНО з історії України взяли участь 927 випускників

У Житомирі в ЗНО з історії України взяли участь 927 випускників

У четвер, 9 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжилася тестуванням з історії України.  

У Житомирі тестування відбулося на базі закладів загальної середньої освіти № 2, 14, 16, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 30, 33, колегіуму, - інформує міськрада. У зовнішньому незалежному оцінюванні з історії України взяли участь 927 випускників 11-их класів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту освіти міської ради.

Не з’явилися на тестування 27 випускників, які не планують використовувати сертифікат з історії для вступу до вищих навчальних закладів у 2020 році.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

10 липня тут будуть опубліковані правильні відповіді на завдання.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня. Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з історії України.

Нагадаємо: результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО:

  • з математики, фізики - не пізніше 17 липня 2020 року;
  • з української мови та літератури, історії України, іноземних мов та біології – не пізніше 25 липня 2020 року;
  • з географії та хімії – не пізніше 29 липня 2020 року.

Обробка сертифікаційних робіт учасників додаткової сесії ЗНО має бути завершена до 14 серпня 2020 року.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:33 У Житомирі поліцейські встановлюють обставини інциденту в укритті 17:00 З 1 по 10 грудня триває Тиждень доброчесності 2025 16:30 росія знову атакувала газову інфраструктуру України 16:00 У Бердичеві просто на дорозі помер чоловік Від читача 18:05 Основні онлайн-ризики для дітей у воєнний час 16:00 Рух без бар’єрів: реконструкція двох вулиць поблизу військового кладовища у Житомирі. ВІДЕО play_circle_filled 15:41 Гуманітарна допомога від фонду «Серця Єдності» передана медичним та соціальним закладам Житомирщини 15:20 УВАГА! Мін’юст спростовує недостовірну інформацію щодо «нових правил» купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року 15:00 Онлайн-шахрайство: бердичівські поліцейські закликають громадян бути обачними під час фінансових операцій 14:40 У Житомирі завершився курс 3D-моделювання для ветеранів війни та членів їхніх родин 14:20 Зміни грудня 2025: зимова підтримка, правила бронювання та змінені тарифи "Нової пошти" 14:00 Понад 50 тисяч заявок на отримання одноразової виплати 6500 пройшли погодження 12:40 Жителя Коростеня засуджено до 3 років за незаконне зберігання та збут боєприпасів 12:21 У Житомирі відкрилася Резиденція Святого Миколая 12:00 Ветерани зі статусом ВПО з тимчасово окупованих територій можуть подати заяву на житловий ваучер 11:40 Невідомі факти про ВІЛ 11:20 З 1 грудня на водоймах Житомирщини стартує заборона на вилов раків 11:00 У Житомирській обласній лікарні запрацював простір із супроводу ветеранів 10:41 У Житомирі стартував конкурс «Стань чемпіоном зі швидкочитання» 10:23 З святкової інсталяції на Михайлівській крадуть прикраси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up