Останній дзвоник в Житомирі пройде в режимі онлайн 29 травня

Останній дзвоник в Житомирі пройде в режимі онлайн 29 травня

Департамент освіти Житомирської міської ради з метою запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби COVID-19  рекомендує не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі, останні дзвоники та випускні вечори.

Рекомендуємо провести родинне свято останнього дзвоника нетрадиційно, в режимі онлайн 29 травня 2020 року.

Лідерський, батьківський актив, друзі закладу  мають стати  разом із адміністрацією співавторами нового формату онлайн - свята.

 Визначна подія  у житті колективу, громади, держави має відбуватися із використанням державної і національної символіки.

Окреслюючи  основні підсумки навчального року, вшановуючи учня та вчителя, радимо скористатися інтерактивними формами підготовки та проведення онлайн-свята (створення відеофільму, відеоролику; підготовка телепередачі, інтерактивної дошки досягнень, спогадів; ретроспектива навчального року; галерея фото-спогадів; секретний подарунок; лист у майбутнє; інтерактивна (віртуальна) екскурсія; челендж із дзвінком; караоке онлайн).

 Пропонуємо переглянути – Останній дзвоник - 2020 в Житомирі https://m.youtube.com/watch?v=EuwimGOAcFc

Україні:  https://m.youtube.com/watch?v=W_ceEkN_NnE.

Коментарі (8)
  • Елена Троянская
    Придурки!!!!
  • Екатерина Ващенко
    А як тим учням, які раз   в житті чекали святкового отримання атестату з медаллю за відмінні успіхи в навчанні?
    Екатерина Ващенко reply Екатерина Ващенко
    Валентина Ковальчук рекомендують онлайн, або ніяк
    Валентина Ковальчук-Давидчук reply Екатерина Ващенко
    Екатерина Ващенко , рекомендують , а не забороняють
  • Инна Журавская
    Когда -то 100 лет назад, когда мы заканчивали школу , Горбачев ввел сухой закон и нам запретили делать застолье. Ограничились  торжественным собранием с выдачей аттестатов. Уже на след. Год ограничения сняли и следующий выпуск праздновал как положено .
    И вот опять...
    Инна Журавская reply Инна Журавская
    Людмила Кирилович , ну..для нынешних выпускников это примерно такиетврепенные ощущения)
    Людмила Кирилович reply Инна Журавская
    Инна Журавская не сто лет. Это был 1985год я тоже попала на этот закон.
  • Максим Кузнецов
    Ебанулись совсем
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:00 Затверджено новий Статут Житомирського міського територіального центру соціального обслуговування 12:39 За викрадення автофургону у Березівці та низку інших злочинів судитимуть 29-річного чоловіка 12:20 Віталій Бунечко провів засідання ради оборони Житомирщини 12:00 30 мільйонів з місцевого бюджету спрямують на оновлення академічних ліцеїв Житомира Від читача 11:25 Дезінформація 11:39 На Житомирщині двох чоловіків засуджено за розбій до 8 та 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна 11:20 До довічного ув’язнення засуджено житомирянина, який задушив двох знайомих жінок 11:00 Перерахунок пенсій та допомога 1500 грн, кешбек на пальне і мобілізація: зміни квітня 10:40 У Житомирі вчинили черговий вандалізм - соцмережі. ВІДЕО play_circle_filled 10:20 Житомиряни вітають отця Богдана Бойка з 35-літтям священицького служіння! 10:00 Рятувальники загасили пожежу в гаражному кооперативі в Озерному 09:41 У ніч на 31 березня противник атакував 289 ударними БпЛА 09:22 Оперативна інформація станом на 08:00 31.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 31 березня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі 17:52 Уряд розширив підстави для внесення відомостей про постійне проживання в  радіаційних зонах для отримання доплати до пенсій 17:29 На Звягельщині рятувальники ліквідували пожежу господарчої споруди на сімох власників 17:00 Кінець березня — початок квітня буде у Житомирі дощовим 16:38 Незаконно добували питну воду з родовища на продаж та завдали збитків довкіллю на понад 1,1 млн грн: на Житомирщині судитимуть трьох осіб 16:18 Лише через два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Ярослав Томко 16:00 Смертельна ДТП у  Новому Солотвині:після зіткнення з деревом загинув водій автомобіля Skoda Superb
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up