COVID-19 на Житомирщині: інформація щодо роботи закладів загальної середньої та дошкільної освіти станом на 26 жовтня

COVID-19 на Житомирщині: інформація щодо роботи закладів загальної середньої та дошкільної освіти станом на 26 жовтня

Управління освіти і науки Житомирської ОДА повідомляє, що відсьогодні, 26 жовтня, у 48% закладів загальної середньої освіти області розпочалися канікули. 

Учні 184 ЗЗСО (29%) пішли на канікули ще 15 жовтня, а 152 (23%) – 19 жовтня

Крім того, у 13 загальноосвітніх навчальних закладах Житомирщини (у Хорошівській, Чижівській, Потіївській та Миропільській ОТГ) канікули пройшли ще на початку жовтня, тому зараз в залежності від епідеміологічної ситуації вони працюватимуть у звичайному режимі або дистанційно. 

Управління освіти і науки Житомирської ОДА також надає інформацію щодо функціювання закладів дошкільної освіти області в умовах карантину станом на 26 жовтня 2020 року

В області

Всього ЗДО – 668, з яких: 

працює – 613;

на карантині – 16 (2,6%);

на самоізоляції – 8 ЗДО, 2 групи;

не працює з інших причин – 3. 

Всього вихованців – 42016, виховується у працюючих ЗДО – 24711, з яких:

захворіло – 3;

на самоізоляції – 470.

Всього співробітників  – 11122, з яких:

захворіло – 71;

на самоізоляції – 147

На дистанційній роботі – 19 ЗДО.

У м. Житомирі 

Всього ЗДО – 46, з яких на карантині – 0 ЗДО.  

Всього дітей – 11595, відвідує – 5757, з яких:

захворіло – 0;

на карантині – 0. 

Всього співробітників – 2639, з яких захворіло – 3.

На дистанційній формі роботи 2 групи (30 дітей).

 

Коментарі (1)
  • Anyta Bodnarchyk
    З садочків багато хто лежить в лікарні, з коронавірусом!!! Всі хворіють.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:31 Делегати з Житомирщини взяли участь в першій зустрічі регіональних молодіжних конгресів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 17:00 У Житомирі розпочали щорічну перевірку готовності закладів освіти до нового навчального року 16:39 Через півтора року повернувся на щиті до рідного Житомира Воїн Роман Бондарчук 16:36 У Житомирі провели в останню путь Захисника Андрія Крещука Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:20 Прохолодні ночі і теплі дні: прогноз погоди у Житомирі 16:00 Жителя Овруцької громади засуджено до 6 років увʼязнення за продаж метадону та організації приміщення для його вживання 15:20 В Україні зареєстровано 30 звернень по меддопомогу через укуси змій: найбільше - 10 - на Житомирщині 15:00 Житомирська обласна філармонія запрошує не відкриття 89-го концертного сезону 14:40 У Житомирі обговорили подальші кроки для підвищення доступності закладів на Михайлівській 14:19 Безкоштовна корекція рубців після травм та опіків: як скористатися програмою 14:00 Ентеробіоз: як захистити себе та дітей від гостриків 12:41 #ниткаНезалежності: Долучайся до флешмобу «Нитка Незалежності» — вишиваймо нашу Незалежність разом! 12:20 Театр Кочерги запрошує на відкриття нового сезону: репертуар на вересень 12:00 За минулу добу на Житомирщині рятувальники загасили 14 пожеж сухої рослинності на площі майже 8 га photo_camera 11:40 У Малині 20-річна містянка на легковику збила пішохода: чоловік помер в реанімації 11:22 Офіс податкових консультантів: фахова підтримка, доступні консультації та зручний діалог із платниками 11:00 Чи справді тариф на проїзд у Житомирі має бути 25 грн? Розрахунки та аналіз 10:40 130 тисяч гривень перерахувала шахраям жителька Червоненської громади за неіснуючий товар 10:20 Протягом вихідних у Житомирі поліцейські виявили 4 факти продажу алкоголю неповнолітнім
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up