У Житомирі відбувся фестиваль LAMPA.DOC

У Житомирі відбувся фестиваль LAMPA.DOC

Протягом 16-18 серпня жителі та гості міста змогли просто неба біля кінотеатру «Жовтень» переглянути фільми спеціальної програми Lampa.teens.

У суботу та неділю мовою кіно говорили про виховання дбайливого ставлення до природи (“Завтра”, Франція) та про історію кінематографа (“Люм’єри”, Франція). 

Цього року вперше саме глядачі вирішували, який фільм припав їм до душі найбільше. В перший день фестивалю розпочалось голосування, яке тривало аж до завершення заходу. 14 вересня у Києві відбудеться показ-закриття, де протягом трьох годин проходитиме показ фільмів-улюбленців за рейтингом глядацького голосування Lampa.doc-2019.

Lampa.docфестиваль документального кіно просто неба - це унікальний культурно-мистецький захід, котрий популяризує сучасне документальне кіно в регіонах України.

Влітку 2019 року фестиваль проходить вже вчетверте та здійснить покази у 8 містах від сходу до заходу та з півдня до півночі країни, а також покаже українське документальне кіно просто неба у Варшаві. Додався до програми цього року і дитячий блок, в якому йтиметься про дбайливе ставлення до природи.

Вояж фестивалю містами України триває майже два місяці. Покази Lampa.doc відбуваються по три дні поспіль у кожному з міст (з п’ятниці по неділю). Тривалість кінопроекційної програми щодня – 2,5-3 години.

Не існує меж та бар’єрів між організаторами та учасниками-глядачами, що веде до відкритого і дружнього діалогу.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up