Журналісту Василю Муравицькому змінили місце домашнього арешту. ВІДЕО

Журналісту Василю Муравицькому змінили місце домашнього арешту. ВІДЕО

В Корольовському суді міста Житомира 16 листопада було продовжено слухання справи журналіста Василя Муравицького.

Під час судового засідання прокурор представляв докази сторони обвинувачення. Також розглядалося клопотання адвокатів Василя Муравицького про зміну місця перебування під час домашнього арешту та про обов'язкове перебування вдома тільки в нічний час, що б надало можливість, на думку адвокатів, знайти роботу. На даний час Василь Муравицький не має можливості працювати, адже він знаходиться під цілодобовим домашним арештом, що спричинило фінансову скруту для сім'ї.

Нагадуємо, що Василь Муравицький звинувачується в державній зраді та був заарештований в пологовому будинку одразу після того, як його жінка народила дитину, та знаходився в СІЗО майже рік.  

За клопотанням адвокатів суд прийняв рішення змінити місце домашнього арешту, щоб Муравицький міг знаходитись разом з жінкою та дитиною, але домашній арешт залишився цілодобовим з використанням електронного браслету.

Засідання буде продовжено 12 грудня цього року.

Нагадаємо, житомирський блогер Василь Муравицький, якому інкримінують державну зраду, опинився на лаві підсудних у серпні 2017 року


 

 

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up