Житомирянин виготовляв та розповсюджував серед неповнолітніх через Instagram порнографічне відео

Житомирянин виготовляв та розповсюджував серед неповнолітніх через Instagram порнографічне відео

Чоловіка судитимуть, - повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Ювенальними прокурорами Житомирської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт за фактом виготовлення, зберігання і розповсюдження зображень та відеопродукції порнографічного характеру серед неповнолітніх та розбещення малолітньої, а також зберігання наркотичного засобу жителем міста Житомира (ч. ч. 2, 3 ст. 301,  ч. 2 ст.156, ч.1 ст. 309 КК України).

Наразі Богунським районним судом міста Житомира справу прийнято до провадження та призначено підготовче засідання. 

За даними слідства, 37-річний житель Житомира займався злочинною діяльністю протягом березня-листопада 2020 року.

Зокрема, у власному помешканні виготовляв та зберігав відеопродукцію порнографічного характеру, яку систематично розповсюджував через приватні повідомлення спеціально створеного акаунта у соцмережі Instagram. Установлено, що з метою вчинення розпусних дій стосовно малолітньої, обвинуваченим було надіслано потерпілій майже два десятки відеофайлів порнографічного характеру. 

Під час санкціонованого обшуку у помешканні фігуранта справи виявлено і вилучено планшет, телефон та комп’ютер – речові докази, за допомогою яких вчинявся злочин, а також особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

Викрито незаконні дії за процесуального керівництва обласної прокуратури слідчими поліції спільно із співробітниками відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки УСБУ в області.

Досудове розслідування проводило Головне управління Нацполіції в області.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:00 Досягли дна? У Малині з громадського туалету викрали зливний бачок 10:39 Житомир попрощався із Захисницею України: в останню путь провели Лідію Карнаух 10:21 30-річний житель Житомирського району обікрав продуктові крамниці в Левкові і Новогуйвинському — загалом на 50 тис. грн 10:00 На залізничних коліях станції Попільня загинула 31-річна жінка Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 09:41 Вночі ППО України збили 146 ворожих БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 09.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 9 червня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:56 В Україні створено Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти 17:30 У Житомирі стартувала «STEM пригода – природа за один день» photo_camera 17:00 У Житомирі збережеться тепла дощова погода 16:39 На Коростенщині невідомі незаконно зрізали 17 тополь: сума збитків склала майже 33 тисячі гривень 16:20 Запрошуємо на спортивну подію до Всесвітнього дня донора у Житомирі 16:12 «Хотів знищувати орків, бо не міг пробачити те, що вони роблять», — капітан Леонід Супруненко, позивний «Супра» 16:00 Завершився третій навчальний курс з 3D-друку та моделювання для ветеранів, ветеранок і членів їхніх родин 15:40 Для учасників «Richter KIDS» стартував культурно-мистецький відпочинок 15:19 У Хорошеві запрацювала цілодобова кав’ярня самообслуговування: ветеранський стартап підполковника ДШВ Петра Опанасюка 15:00 У Брусилівській громаді сталася ДТП із загибеллю мотоцикліста 14:39 П’ятеро чоловіків, серед яких посадовці ДП «Ліси України», організували незаконний збут деревини на понад 1,4 млн грн – справу скеровано до суду photo_camera 14:01 У Любарі в ДТП травмовано велосипедиста
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up