Житомирські прикордонники виявили автомобіль, що перебував у міжнародному розшуку

Житомирські прикордонники виявили автомобіль, що перебував у міжнародному розшуку

Вчора, 21вересня ввечері в пункті пропуску «Виступовичі» прикордонники відділу «Овруч» Житомирського загону виявили черговий автомобіль, що знаходиться в міжнародному розшуку. Про це повідомляє прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України. 

"Під час здійснення контрольних заходів відносно автомобіля «Мерседес» білоруської реєстрації відбулось спрацювання бази даних «Інтерпол», відповідно до якої транспортний засіб знаходиться в розшуку на території Німеччини. Керував легковиком, 2011 року випуску, громадянин Білорусії.

В ході подальшого з’ясування обставин інформацію про міжнародний розшук автівки, що ведеться з 2014 року, підтвердили працівники Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

Наразі автомобіль встановленим порядком передано співробітникам Овруцького відділення Національної поліції в Житомирській області", - йдеться у повідомленні.  

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:00 Бердичівлянку засуджено до 6 років 3 місяців позбавлення волі за спробу передачі метадону до виправної колонії 09:41 Оперативна інформація станом на 08:00 02.07.2026 щодо російського вторгнення 09:20 У Києві внаслідок нічної атаки уже 13 загиблих, 56 постраждалих, є зниклі безвісти photo_camera 09:00 2 липня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети, традиції і погода у Житомирі Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 17:27 Світлана Ніканорова призначена виконувачкою обов’язків директора обласної філармонії імені С. Ріхтера 17:00 На Житомирщині від початку року народилося понад 2,5 тисячі дітей 16:42 Розпочалося оновлення майбутнього нового корпусу ліцею Житомирської політехніки 16:23 2 липня в Україні збережеться спекотна погода: похолодання прийде із заходу 16:00 У рідний Житомир на щиті повернувся Захисник Олександр Легкодух 15:39 У Житомирі завершився ще один курс «Встановлення сонячних панелей» для ветеранів і членів їхніх родин 15:21 Діти пільгових категорій із Житомирщини вирушили на десятиденне оздоровлення до Естонії 15:00 Ще семеро ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 14:40 Відтепер стипендії до Дня молоді зможуть отримати не лише студенти вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а й лідери активної молоді громади 14:39 Літні канікули з користю: у Центрі позашкільної освіти Житомирщини для дітей провели серію творчих і пізнавальних заходів 14:20 «Пролікували» пацієнтів на 2,4 млн грн бюджетних коштів: прокурори повідомили про підозру директору та 7 працівникам медзакладу 14:20 У Вікіпедії розпочався найбільший фотоконкурс пам’яток природи! 14:00 1 липня завершилася нерестова заборона на вилов риби і раків у водоймах Житомирщини 12:38 На Коростенщині рятувальники долали наслідки негоди: вітер пошкодив покрівлі житлових будинків і обірвав лінії електропередач photo_camera 12:20 Вандали у Житомирі обклеїли зупинки громадського транспорту закликами проти мігрантів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up