Вилучено старовинні друковані видання та предмети культу загальною кількістю понад 30 штук.
Сьогодні у міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Житомирської митниці ДФС виявлено факт незаконного переміщення через митний кордон України громадянином Молдови, який рухався у напрямку в’їзд в Україну з Республіки Білорусь, старовинних друкованих видань та предметів культу загальною кількістю понад 30 штук.
Виходячи з зовнішніх характеристик виявлених предметів, митниками зроблено висновок про їх належність до історико-культурних цінностей.
Наразі, з метою кваліфікації виявленого діяння та встановлення осіб причетних до його вчинення посадовими особами Житомирської митниці ДФС вживається законодавчо визначений комплекс першочергових процесуальних заходів.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 2 липня 2025
Читати номер