За інцидентом зі знущанням над собакою у Житомирі поліція розпочала розслідування

За інцидентом зі знущанням над собакою у Житомирі поліція розпочала розслідування

27 жовтня в соціальних мережах очевидці виклали відео знущань над псом в одній з багатоповерхівок м. Житомира - жінка виставила з вікна сьомого поверху собаку, при цьому тримаючи трварину за ноги.

.

На місці події працювали поліцейські. Вони встановили особу причетної до правопорушення та розпочали досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Поліцейські, які прибули на місце події, опитали очевидців та з’ясували, що один з жителів гуртожитку виштовхував у вікно 7-го поверху пса, притримуючи його за лапи. У подальшому правоохоронці встановили причетність до вчинення правопорушення 31-річної житомирянки.

Нині триває з’ясування всіх обставин події, попередня правова кваліфікація якої - ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) КК України. З жінкою спілкуються слідчі.

Відео дня

Законодавством за такий злочин передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.

Псом нині опікуються волонтери, які доставили його до ветеринарної клініки.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:06 Повірка лічильника води: що потрібно знати 15:45 У Житомирі чоловік замаскував коноплі, які сягали людського зросту, у кукурудзі та малині 15:24 Дві жительки Житомирщини втратили більше 100 тис. грн, перейшовши за лінками для «підтвердження платежу» 15:00 За добу на Житомирщині ліквідовано 4 пожежі Від читача 21:56 Українська поезія в Берліні . Літературне об'єднання "Жито.Мир" 14:40 Малий та середній бізнес може отримати грант до 150 000 грн на юридичний супровід: як долучитися 14:20 З історії у забуття: у Житомирі остаточно знесли кінотеатр «Першотравневий» play_circle_filled 14:00 «Доступні кредити 5-7-9%»: від початку 2025 року підприємці Житомирської області уклали 646 пільгових кредитних договорів 12:49 На Житомирщині 100 працівників з інвалідністю мають цьогоріч адаптовані робочі місця 12:20 Стали відомі переможці відкритого чемпіонату Житомира з баскетболу 3х3 12:00 Житомирщина вимирає: у 2025 на кожного новонародженого припадає троє померлих 11:40 Звягель запрошує на заходи до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»: програма 11:20 СБУ та Нацполіція затримали у Житомирі рекетира на повторному вимаганні «боргу» ще з одного підприємця 11:00 До 5 років позбавлення волі засуджено житомирянина, який напав на свого сусіда з ножем 10:40 У Бердичівському районі двоє підлітків побили 8-річного хлопчика: батьки відмовилися подавати заяву 10:20 Малинська міська рада скасувала результати конкурсу на посаду директора лікарні, який виграла PR-менеджерка 10:00 На Звягельщині випадковий водій допоміг повернути 6-річного хлопчика, який втік з подвір`я і блукав трасою 09:40 За добу противник втратив 1180 вояків, 135 БПЛА, 47 артсистем 09:20 180 бойових зіткнень - оперативна інформація станом на 08:00 18 липня щодо російського вторгнення 09:00 18 липня: яке сьогодні, прикмети і заборони, прогноз погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up